Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor jön az első...

Szülés után mikor jön az első menstruáció?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem, szoptatok.

Mikor várható az első menstruáció?

Első babás anyuka vagyok.


2014. szept. 22. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom szerint az első fél évben akármi történik, az normális. Azt mondta, csak akkor van gond, ha hetekig nem áll el, de amúgy, hogy mikor jön-megy, teljesen lényegtelen. Nekem első 3 hónapban 2 hetente volt mensim, aztán egy kimaradt, és utána beállt a 28 naposra. De van, akinek nem jön meg, míg szoptat, teljesen változó.
2014. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez tejlesen változó.

Nekem az első gyereknél szülés után 7 hónapal jött meg.(még tovább szopizott)

A másodiknál szülés után 10 hónappal jött meg.


Van olyan ismerős aki a 6 hetes kontrollra később tudott menni,mert pont megjött neki.

2014. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem pl. 6 hét után, és onnan rendesen 28 naponként, pedig 1 évig szoptattam. A sógornőm több, mint 1 évig nem menstruált.
2014. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt a lányom mikor először megjött. A hossza, erőssége nem változott.
2014. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyénenként nagyon változó.

Hugomnak pl. 6 hét után megött, nekem 10 hónap után.

2014. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doko hogy amig szoptatok nem kell vedekeznunk. akkor atvert? :) azt mondta nincs szopi alatt peteeres. ennek ellenere mensi viszont van? vagy ez most hogy van akkor?
2014. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. hónapban megjött.
2014. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló,gyorsan válts dokit... Jesszus,búcsúba lőtte a doktoriát?Szoptatás alatt mensi nélkül is teherbe lehet esni,ha nem védekezel. Minden menstruációt megelőz egy peteérés,amit nem lehet tudni mikor következik be.
2014. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 23. 00:45
 10/10 Ditta323 ***** válasza:
6-os ismerősöm akkor vette észre, hogy terhes mikor kezdett látszódni a pocija. Szoptatott és nem volt menstruációja.
2014. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!