Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg bekéne feküdnöm a...

Tényleg bekéne feküdnöm a kórházba?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna mennem a nőgyógyászatra valószínűleg az utolsó vizsgálatra, mert szombatra vagyok kiírva szülni. Tegnap óta fáj a derekam, de nem olyan vészes, hogy belehaljak inkabb jóslófájásnak nevezném és a szemérem csontom is fáj, de az nagyon. A lábam már péntek óta dagad de igazán csak vásárnap nézett ki szörnyen felpocoltam és mára már le ment valamennyit, de teljesen még most sem szűnt meg. Ha sokáig állok rajta vagy ha sétálok sokat visszadagad és van úgy,hogy elzsibbad. Ha

pihentetem utána jobb. Szóval nem éreztem jól

magam, nem tudtam bemenni a vizsgálatra

viszont az orvost felhívtam. Azt kérdezte, hogy betudok most menni hozzá, mire én azt mondtam, hogy nem mert még kíséretem se lett volna aki bejött volna velem és tényleg nem érzem úgy magam, hogy járkáljak. Aztán azt monta menjek be a kórházba az-az vitessem be magam mentővel, mert szombatra vagyok írva és nehogy beinduljon a szülés mert azért várható, hogy egy pár nappal hamarabb akar kibujni a baba. Egyáltalán nem érzem, hogy kiakarna most bújni és bemenni szerintem még felesleges lenne.Jó egy dolog, hogy fáj a derekam és dagad a lábam meg, hogy nem érzem magam tökéletesen jól, de nem érzem azt, hogy itt lenne az idő. Szerintetek mit tegyek?

Ui.: Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett. :)



2014. szept. 23. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jól, nagyon dagad a lábad, lehet, hogy érdemes lenne bemenni legalább egy vizsgálatra. Főleg hogy egyedül vagy otthon. A lábdagadás utalhat toxémiára is (máshol nem vizesedsz?), sőt trombózisra is (ami gyakoribb terhesség alatt). Én is mindig az utolsó pillanatban mentem be a szülésre, mert jobb otthon vajúdni, de egy "sima" vajúdás általában nem jár ilyen tünetekkel.
2014. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is dagadt a lábam, de nekem a 35ik héttől, és emellé fehérjét is találtak a vizeletemben, emiatt kiírt nap előtt 4 nappal be kellett feküdnöm és megindították a szülést! Viszont ha annyira nem vagy jól,hogy egy vizsgálatra sem tudsz elmenni én mindenképpen bemennék a kórházba jobb ha ott vagy a szakértő kezek között. ha jobban vagy akkor viszont menj el a dokidhoz a vizsgálatra!
2014. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én, ha nincs otthon nagyobb tesó, akire vigyázni kell, bizony bemennék a kórházba.
2014. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen csak a lábfejem és a bokám de már sokkal jobban néz ki, mint vásárnap. Mostmár legalább rátudok állni normálisan. Nekem a vizsgálatokon eddig minden rendben volt normalis volt. A védőnő is azt mondta természetes, ha egy kicsit dagadni, torzulni kezd már ilyenkor az arcom, úgyhogy azt sem mondanám vészesnek. Viszont reggel tényleg nagyon rosszul voltam, hajnalban még hánytam is és nagyon nehezen aludtam. Azért bemegyek az a biztos köszönöm a válaszokat. :-)
2014. szept. 23. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, majd jelentkezz!
2014. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp :-) Egyébként valaki szült már a Máv kórházban? Ha igen mi a vélemény róla?
2014. szept. 23. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Én háromszor szültem a MÁV-ban, a szülésről semleges, inkább jó, a gyerekágyról inkább rossz véleményem volt. A másik kettőről viszont abszolút pozitív a véleményem.
2014. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor alapjába véve nem rossz :-) :-.D köszi választ.
2014. szept. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!