Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnék ötleteket arra,...

Szeretnék ötleteket arra, hogyan lehetne "sürgetni" a baba kibújását? Már csak pár napom van a kiírásig és még picit sem tágultam. Nem szeretném ha be kellene feküdnöm a kórházba.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

esetleg próbáljatok szeretkezni, és élvezzen beléd apuci!

állítólag ez segít. :-)

2010. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jósló fájásaim már pár hete vannak és lent olyan mintha valaki szétfeszítené a csontjaimat.
2010. márc. 19. 14:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem jött be :D
2010. márc. 19. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Koncentrálj arra,hogy minden rendben lesz,ne gondolj a szülésre.Ha eljön az ideje,ki fog bújni.Meleg fürdő,szex, házimunka,sok séta.Könnyű szülést,jó babázást:))
2010. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ötleteim, mint a hajolgatás, mondjuk moss fel négykézláb, vagy borotválkozz meg odalenn. Igyál naponta legalább 3* málnalevél teát langyosan és jó töményen! A lépcsőzés és a sétálás is van akinél bejön.

azért azt hozzátenném, hogy ezeket hallottam, hogy bejöttek másnál, nálam nem segítettek és most sem segítenek. A "nagylányom" 1 héttel hordtam túl, de ezt én így is akartam. Most is túl fogom hordani a babát valószínüleg! Amiben én hiszek, és ez nem csak nekem jött be, az az, hogy beszéld meg a babával, hogy mikor akarod, hogy jöjjön. Kérd meg, hogy szülessen meg, mert már nagyon szeretnél találkozni vele!

Addig is kitartást kívánok és sok türelmet!

2010. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
15.43-as vagyok. Azt elfelejtettem, hogy nem feltétlenül kell befeküdnöd a kórházba, ha túlhordod a babát. nekem csak minden nap mennem kellett ctg-re, de otthon voltam.
2010. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is túl hordtam, egy héttel. Minden elképzelhetőt kipróbáltam (cipekedés, hajolgatás, fahéjas ételek, málnalevél, vörösbor, szex stb.) de csak nem akart jönni. Akkor is csak azért mert oxitocinnal rásegítettek egy kicsit. Utóbb mondta az orvos hogy semmi jele túlhordásnak, szerinte aznap volt itt az ideje. Ne sürgesd mert lehet hogy nálad is így van és utólag nagy szerencsém volt hogy nem lett baj a "próbálkozásaimtól" hogy beinduljon. Vigyázz magadra, pihenj és jönni fog amikor itt az ideje. Amúgy a kórházban egy kivételével az összes anyuka túlhordta, minimum egy héttel de volt aki kettővel. Mindenkinek egészséges picije született.
2010. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!