Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan, aki úgy...

Van köztetek olyan, aki úgy szült másik kórházban, mint amihez körzetileg tartozik, hogy nem volt az adott kórházban fogadott dokija?

Figyelt kérdés

Elején volt fogadott dokim, vele akartam szülni a helyi kórházban, ami egyébként nem egy szimpatikus kórház.Volt vele több problémám, kerestem mást, de egyik rosszabb volt, mint a másik.Akihez végül most járok, teljesen meg vagyok vele elégedve, de ő meg nem dolgozik kórházban-nem lehet nála szülni.Gondoltam, szülök ügyeletesnél, de most meg, hogy látják külsős a dokim, még bunkóbbak a terhesgondozóban, mint eddig.

Mennyire járható út az, hogy 'egészen véletlenül' pont akkor lesznek sűrű fájásaim, mikor a másik városban sétálgatunk éppen és oda megyünk be a kórházba szülni?


2014. szept. 24. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg kötelesek ellátni. Ahol voltam, ott be volt osztva a doki területekre, így nem tudtam volna másnál szülni. Majd egyszer részegen jött uh-ozni. 36 Hetes voltam, szerinte 24. :-( Átmentem másik kórházba, megbeszéltem a főorvossal, 3 nap múlva ott szültem.
2014. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Es ha szulesznot fogadnal?az nem eleg abhoz h ott szulhess?
2014. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem, 39 hetes vagyok.

Nincs választott orvosom, terhesgondozóba járok. Viszont másik kórházban akarok szülni, mint ami a körzeti. Választott szülésznőm van a választott kórházban, oda is járok vizsgálatokra.

Én szerintem nyugodtan szülhetsz ott ahol akarsz!

Sok sikert!

Ha már vajúdva mész be nem fognak elküldeni, de hogy ott milyen kedvesek lesznek az már más kérdés.

2014. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!