Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok véleményt írni dr....

Tudnátok véleményt írni dr. Pap Andrásról (Balassagyarmat)? Van itt olyan aki nála szült vagy hozzá jár?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, kedves doki. Engem ő császározott a 3. babámmal. Viszont mindenáron el akart kötni, ez az egy negatívum, amit el tudok mondani. A műtét alatt végig beszélt hozzám, még viccelődött is. Amikor látta, hogy nem érzem jól magam a kórházban, akkor hazaengedett a picivel, csak varratszedésre kellett visszamennem. Viszont rengeteg tanáccsal látott el, figyelmes volt.
2014. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár már régen írtad ki a kérdést, azóta biztosan felkerested, de azért leírom, én nála szültem, szerintem nagyon jó orvos, alapos, odafigyel a betegeire, nagyon rendes doki. Én nagyon meg voltam vele elégedve!
2014. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Rettenetesen bunkó.Modortalan és felelőtlen! kiráz tőle a hideg!
2014. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mindhármotoknak köszönöm a választ! Igazából már elkezdtem hozzá járni, eddig nekem nagyon szimpatikus volt, kedves.

Harmadik válaszoló miért írtad azt amit írtál?

Kíváncsi lennék még véleményekre, hallottam már ilyet is olyat is, a saját tapasztalatom eddig teljesen pozitív.

2014. okt. 30. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kettes vagyok. Szerintem ne aggódj, és magadra hallgass, hogy Neked szimpatikus-e vagy sem. Bármelyik orvosról kérdezel, van olyan aki jó véleménnyel lesz róla, van aki szidni fogja. Szerintem szakmailag semmiképpen nem lehet kivetni valót találni benne, profi, nekem bármi problémám volt fordulhattam hozzá, mindennek alaposan utánajárt, kivizsgált, elküldött kivizsgálásra ha szükséges volt, stb. Hogy emberileg meg stílusra bejön e valakinek, az pedig teljesen egyéni szerintem. Velem mindig kedves volt, nekem bejött a humora is, szerintem tök jó fej doki. Látod, más meg azt írja, hogy bunkó. A lényeg, hogy Te hogy érzed, szimpatikus-e, és megbízol-e benne.
2014. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!