Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek is fáj, ég időnként a...

Nektek is fáj, ég időnként a gátmetszés vagy a sérülés helye ami varrtak, elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés
2 ev tavlataban a.szules..de meg mindig faj,eg,erzekeny a hegem idorol-idore..mas is van igy(?)
2014. szept. 25. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szúrni és feszülni szokott olykor. Nem tudom mitöl lehet, de sztem nem fog elmúlni. Igazábol engem nem is zavar mert olyankor mindig eszembe jutnak a szüléseim, és olyan jo visszagondolni rá :)


3 gyerekem van, utolsó 16 hónapos :)

2014. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem 5 év után lett (szinte) teljesen ok.
2014. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tavasszal lesz 18 éves a lányom, és a mai napi minden alkalom után napokig gyógyulok :( Sajnos kétszer varrtak, mert szétnyílt a sebem varratszedés után.
2014. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 éves a fiam, szépen, gyorsan gyógyult a pici hegem, de minden mensi első 1-2 erős napján, amikor amúgy is görcsölök is, úgy tud fájni a vágás helye, volt hogy elbőgtem magam, pedig nem vagyok nyafi. Állni igazi kihívás néha.
2014. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeritnem akár hogy is nézzük de ez is lehet úgy viselkedik mint egy műtéti heg, de lehet azért is ilyen érzékeny mert valóban érzékeny területen van.

Sajnos ezt sem mondják el mikor a természetes szülést preferálják..... tudom a császárnál is fájhat a heg, de biztos vagyok benne, hgoy másabb az alhasnál és másabb egy amúgy is érzékeny területen..... de ez van még biztos érzékeny is lesz egy darabig..... a frontokat szerintem megérezzük majd vele, nekem legalábbis így van, ha nagyon lehűl az idő akkor érzékeny.....

2014. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet...


nekem ezek miatt lesz császárom. Nem kell azért megnyomorítani egy nőt, hogy gyereke lehessen, ha másképp is lehet, és a babának MINDEGY! Mert NEM károsabb a császár!

2014. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De és a babának sem mindegy. Illetve az előbbi csak utólag derül ki.

Nyilván előrébb lennék, ha mindenki kaphatna gátvédelmet és nem égnek álló lábakkal, a gravitáció ellen dolgozva kéne szülni, de én már beletörődtem.

2014. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért akármennyire sajog időközönként, én ezért kizárt, hogy császárt válasszak. De ízlések és pofonok :)
2014. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm 11 éve szült, még mindig megérzi, főleg, ha időváltozás van, de neki nagyon elcseszték a gátmetszését....
2014. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Buszke vagyok,hogy siman szulhettem..nem valasztanek csaszart.:)

Az idot en is megerzem..mensi elott mar nem.faj..de biza voltak idok,hogy a falat.kapartam.

Nagy sullyal szuletett a lanyom es ugy preseltek ki.belolem..vagtak es repedtem is minden fele...de megerte.:)

2014. szept. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!