Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsyban ajánlanátok nekem...

Bajcsyban ajánlanátok nekem szülésznőt? Hogy kell felfogadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

December 25-re vagyok ki írva. A dokim közölte velem, hogy egy hónap múlva derül ki, hogy itthon lesz-e december végén mert lehet konferenciája lesz Ausztriában. Ez esetben szeretnék fogadni szülésznőt ha nem késő. Tudtok ajánlani valakit a Bajcsyban?

Illetve nem késő felfogadni? Előre is köszi :)

27+1hkm


2014. szept. 26. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bajcsyban szültem, fogadott dokim volt. Szülésznőt nem is akartam fogadni, de egy idősebb "molett" nő volt velem, göndör hajú. Rendes, segítőkész, végig fogta a kezem, ha nem mondja, hogy vegyek levegőt, azt is elfelejtem :)

Tudom, nem nagy segítség így, hogy nem tudom a nevét, de hátha valaki itt ráismer :)

2014. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Plusz az is segítség, hogy pénz nélkül ilyen kedves volt veled :l nekem már ez is valami :)
2014. szept. 26. 15:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy segíteni nem tudok, de a kérdés engem is érint :-)

Ki az orvosotok?

2014. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rendesek voltak!!!! Én is karácsony előtt szültem, mindenkinek ünnepi hangulata volt, de senki nem éreztette velem, hogy "inkább beiglit enne" ahelyett, hogy velem foglalkozik!

Nekem nagyon pozitív csalódás volt az egész!

Szülés után mentem a szülésznőhöz és egy nővérkéhez 1-1 tábla csokival ami alá pénzt kötöttem :) Örültek nagyon, a nővérke alig akarta elfogadni, le kellett tennem az asztalára.

(a dokim viszont csalódás...)

2014. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, elfelejtettem írni, az 1-es voltam :)))
2014. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ennek örülök! Én is azzal vigasztalom, hogy talán lesz karácsonyfa a noverszobaba, meg kedvesebb hangulat :)

Nekem Kardos a dokim, és Kubicseknek akar átadni ha esetleg nem lesz ott..

de őszinte leszek, én direkt mentem hozzá, másnak nem adnék ennyi lóvét. . Főleg , hogy hozzá járok 14hetes korom óta.. beton egy másik doki csak a kitolasra (persze ha minden ok), és adjam oda neki a dokinak szánt pénzt?

Hát lehet én vagyok smucig.... de akkor inkább megtartom azt a rengeteg pénzt a babára :)

2014. szept. 26. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia sajnos a szuleszno nevet en sem tudom voroshaju kicsit molett . Egy tunder !!!! raadasul nallunk o figyelt arra is hogy a babaval gond van es vigyenek at a mutobe. velemis iszonyat kedves es megerto volt vegig pedig hanytam kiabaltam fel akartam adni az egeszet es minden bajom volt:) de turelemmel kedvesen FoglAlkozott tovabb velem. Viszont en a Kubicsek dokit nagyon nem csipaztam szakmailag nem tudom mit tud de emberileg velem eleg bunko volt. Nem volt fogadott orvosom viszont nagyon imatkoztam h ne legyen o ugyeletes mikor szulok. Mivel a terhesgondozasokra mindig masnal jartam ezert mindenkit ihyekeztem kitapasztalni hohy milyen ( kistesonal mar valoszinu lesz fogadott dokim) de csak azert mert 1-2 dokit nagyon el szeretnek kerulni. akit en nagyon megszerettem a Toldi ,a kneizer szuper doki de eleg bunko a stilusa. es amit meg ajanlok hogy a szoptatasnak olvass utanna nagyon mert az osszes csecsemos mast es mast fog mondani ok nem ogazan voltak szimpik folleg mikor kiadtak mas gyereket az enyem helyett meg bejon az egyik radszol h igy szoptass majd 2 perc mulva bejon a masik es leszur h miert ugy csinalod . 2 napos kislanyom hastfajast kapot ( sajnos nem olvastam itanna hogy baracklevet nem kenne innom) mikor mar orak ota csak sirt es mar az osszes csecsemosnel voltam mind elhajtott. szerencsere a gyerekorvost akit valasztottunk tudtam hivni telefonon hogy mit csinaljak.
2014. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én a bajcsyba szültem kozma erika volt a fogadott szülésznom nagyon kedves és oda figyelő veging fogta a kezem meg akkor is mikor az orvos rendbetett.szabadnapjan egyből jött mikor hívtuk!sulyol csaba volt az orvosom.
2014. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok :)
2014. szept. 26. 20:09
 10/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok...megint :)

Két dolog jutott még eszembe. Amikor beértem a kórházba, akkortájt volt műszakváltás, éjjel. Egy Brigitta nevű fiatal nővérke még ott volt, de már az is, aki velem foglalkozott később. Aznap éjjel nem tudom mi volt a "levegőben", de kb. tíz baba született :) Szóval irtó fáradtak lehettek. Ez a Brigitta munkaidő után jött oda, látta rajtam, mennyire félek és bizonytalan vagyok, leült velem szemben, felkötötte a hajamat és elmagyarázta mi fog történni. Ő öntött belém lelket!!! Nem tudom, hogy csinálta... Szerettem volna neki is "meghálálni" a fáradozást, de sajnos utána nem találtam sehol.


A másik: egyszer mentem Down-szűrésre és egy nagyon idős férfi orvos volt épp bent. Nem tudom a nevét, de valami rövid, talán valamilyen Pál. Hűűűű de ellenszenves volt!!! Szó szerint húzta a száját, hogy én odamerészkedtem és kiabált, hogy nagyon gyorsan feküdjek le, hadd jöjjenek utánam a következő kismamák....(Toldi volt a fogadott dokim, nem abba a körzetbe tartoztam, viszont ő externista orvos ott és ő irányított oda, időpontra mentem, mint a legtöbb nő)

Csak azért írom, mert úgy tudom, ő szülést is szokott vezetni....

2014. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!