Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán:Dr. Kraszna...

Debreceni Klinikán:Dr. Krasznai Zoárd vagy Dr. Kovács Tamást? Melyiküket ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés
Szakmailag,emberileg,meg persze árban is érdekelne?Aki mostanában szült valamelyiküknél?Várom válaszaitokat.

2014. szept. 19. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Krasznai! Nagyon ügyes, kedves, figyelmes, jól oldja a szorongást a humora, és nem pénzéhes. Kovács Tamástól a hideg kiráz, amikor bent feküdtem, találkoztam vele párszor, rossz élmény maradt.
2014. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Kovács Tamásnál szültem, nagyon meg voltunk elégedve, az ő szakmai tudásának is köszönhető hogy teljesen egészséges a kisfiam. (Komplikáció lépett fel szülésnél.) Én mindent meg tudtam vele beszélni a 9 hónap alatt, a félelmeimet, stb és szüléskor mindent figyelembe vett, intézkedett. NEM anyagias, mi "keveset adtunk" mégis minden nap megnézte hogy vagyok, hívott telefonon! Január elején szültem, karácsonkor és szilveszterkor is folyamatosan kapcsolatban voltunk. Nem egy fecsegős, humoros típus de ez az utolsó szempontok egyike nálunk, ezt megelőzi hogy emberileg és szakmailag milyen. Kérdezz nyugodtan :)
2014. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!