Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Enyhén megereszkedett bőr...

Enyhén megereszkedett bőr visszaállhat még?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem. Alacsony vagyok, ezért csak előrefelé nőtt a hasam, rendesen megnyújtva a bőröm.


Most ülve kissé látszik, hogy renyhébb a bőröm. Ez javulhat még, vagy már örökre ilyen marad?


2014. okt. 3. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nővéremnek is ilyen volt!Hasazott sokat és szép feszes lett a bőre!
2014. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem kb 1 ev, mire olyan lesz, ami mar nem nagyon valtozik (magatol). Hasizomgyakorlatnak a bor regeneralasahoz nem sok koze van. A hasfal allasanak viszont ketsegkivul jot tesz. De csak akkor szabad csinalni, ha mar bezarodott a hasizom. Hozzateszem fogyni sem lehet hasizomgyakorlattal, ugyanis izmot feszesit/epit, de zsirt nem eget. Fogyni kevesebb kaloriabevitellel es/vagy aerob mozgassal lehet. De ha szoptatsz ovatosan ezekkel, mert csokkenhet a tejed. De ha normalisan eszel es nem tomod magad, a szoptatas fogyaszt. Miert erdekes ez? Mert ha nincs zsirreteg, nem fesziti a bort, nagyobb az esely az osszehuzodasara...
2014. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Felesleg nem igazán van rajtam, kb 1 kg többlet van. Nem szoptatok, bár a sport már rám férne, a szülés után 3 hónappal vizsgáztam, úgyhogy volt bőven okom egy helyben ülni.


Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés és ez tényleg bőr, nem zsír. Az az egy kg pedig inkább a combomra, fenekemre jött fel. Így vagyok most 51 kg, a teherbeeséskori 50 kg-hoz képest.

2014. okt. 3. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!