Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nok akiknek megereszkedett a...

Nok akiknek megereszkedett a szoptatas alatt/utan a melle, a parotok hogy fogadta?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok hogy mukodtek utana a dolgok koztetek. Nalunk sosem tett ra megjegyzest a parom, de en nagyon szegyellem, sosem en kezdemenyezem emiatt az egyuttletet, de azt se merem, hogy melltartoban maradni, mert azt gondolom azzal csak jobban felhivnam ra a figyelmet. Nagyon gatlasos lettem emiatt :( Masoknal is igy megy? A kovetkezo babat mikor szoptattatok, tovabb romlott a helyzet?
2014. ápr. 5. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nos, nekem rendesen megereszkedett a mellem, ikreket szoptatok, már 13 hónapja.

A párom imád, és szépnek tart, nekem nem okoz semmi féle gondot. Szerintem ezt nem kell szégyellned, ez teljesen természetes, viszont ha a te lelkednek ez fontos, amit maximálisan megértek, akkor ha már nem szoptatsz, egy korrekciós műtétet bevállalhatsz. Az ember elsősorban magának feleljen meg.

2014. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Kétszer két év szoptatás után van némi változás, de mikor rákérdeztem, hogy nem zavarja-e, szó szerint azt mondta, hogy: Ki nem sz@rja le?

Nálunk eltelt 5 év a szoptatások között, javult a helyzet a közvetlenül a szoptatás abbahagyása utáni állapothoz képest.

2014. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Három gyermekünket szoptattam, megváltozott rendesen a mellem. De elfogadta ilyennek,hisz jó ügy érdekében változtak meg!! Nem csúnya szottyadtak, de azért kicsit másabbak,mint voltak:-(( Nem piszkál vagy cikiz érte, ilyennek szereti,amilyenek..
2014. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Na, félre ne értsd, de miért nem kérdezed meg? :) ha babát vállaltatok, esetleg látott szülni, ennyi igazán belefér egy kapcsolatban. De hogy megnyugodj: tuttti hogy nem zavarja :) ha mégis, akkor meg kapja be a bal bokád :):):) nyugi, a férfiak sokkal egyelszerűbben gondolkoznak, mint mi nők azt gondoljuk :)

Viszont az fontos, hogy te megbarátkozz a megváltozott testeddel. Ha a párod kezdeményez, ne szégyenkezz, ha nem élvezdd!! Es kezdeményezz te is!! Kimondta, hogy nem lehet melltartóban szeretkezni. Vegyél egy csábos darabot esetleg egy babydollt, fűzőt. Olyat aminek jó tartása van, fontos hogy te is szexinek érezd magad!

2014. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a szoptatás meg a fogyás miatt is valamennyire ereszkedett azért nem lóg, de már nem olyan veszes. Őt nem zavarja, engem nagyon, mert kisebb is lett. Úgyhogy nem sokára kapok inplantátumot.
2014. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Soha nem voltak nagy melleim, viszont szoptatás után még ezek a kicsik is kicsit megereszkedtek és a hasam is csíkos, bár nem olyan feltűnő, de azért látszik, de őszintén, a férjem annyit mondott rá akkor, hogy kit érdekel, szültél egy gyereket, ez teljesen természetes, ha így nézel ki! Szóval ennyi.:) Most már több, mint 3 évvel a szülés után egyáltalán nem téma.

Tudod ez nem egy olyan dolog, amit az ember el tudna kerülni, vagy tudna ellene tenni. És az a férfi, aki így nem fogadja el a feleségét-gyereke anyját, az meg meg sem érdemli az adott nőt! Szerintem.

2014. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jobban érzem így kicsit magam. Én is természetesnek venném, ha nem kéne látnia :D Az az igazság hogy neki a kislányom nem a saját gyereke, de 3 hónapos volt a babám mióta együtt élünk, és úgy tekint rá, mint a sajátjára, és minél előbb szeretne közöset is. De emiatt hogy ugye nem az ő gyereke, picit más a helyzet számomra. De gondolom ha zavarná, már lelépett volna, viszont rákérdezni nem merek, hogy mit gondol, félek a választól :) Lehet hogy majd plasztika lesz belőle, ha már meglesz a kívánt gyerekszám :)
2014. ápr. 8. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Már miért lépett volna le? :D Egy megereszkedő mell nem okozhatja egy kapcsolat végét, nem kell ennyire dramatikusan felfogni. Ha valaki "emiatt" hagyna el, az hazugság, akkor ott más gond is volt. Az én testem szó szerint sz*rrá ment (bocs a kifejezésért, de tényleg). A hasam lóg, olyan csíkos a testem, mint egy zebrának (kevesebb az ép terület, mint a csíkos), egy korábbi műtéti hegem kiszélesedett, a melleim lógnak, és maradt rajtam 15kg plusz. 20 hetes a babám, most kezdtem el tornázni, kicsit összeszedni magam. A szex mégsem romlott, sőt. Lelkileg még közelebb kerültünk egymáshoz,mint előtte. Simogatja a hasam, puszilgatja, hogy ott volt a babánk, és mielőbb szeretne még egyet. A cicim sem zavarja, sőt, volt, hogy melltartóban szeretkeztünk, mert még a tej is csöpögött belőle. Tegnap kérdeztem pont, hogy mit szól ő mindehhez, mert engem már nagyon zavar, edzeni kezdenék, csak nem megy el tőle a tej. Azt mondta, hogy nem érdekli. Nagyon szép, romantikus monológot mondott arról,hogy én vagyok a lelki társa, a legjobb barátja és szerelme, és nem áll közénk néhány csík. Csodálatosak az együttléteink, talán azért is, mert mindketten a lényegre figyelünk, nem a körítésre.
2014. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!