Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rakszüresi eredmennyel kapcsol...

Rakszüresi eredmennyel kapcsolatban kerdeznek, lehet hogy nem is az en leletem?

Figyelt kérdés
A gondom az hogy p4-es a leletem, es ezt ertem is vagyis most mar kezdem feldolgozni. De ha a leleten el van irva az hogy a kenet levetel ideje 5.-e holott en 12.-en voltam dokinal vagyis a kenet levetel nem 5.-en volt hanem 12.-e akkor lehet hogy ez nem az en leletem? Minden mas stimmel de pont ez nem.. Lehet igy elirni valamit??hiaba hivom a labort hogy mondjanak mar valamit, legközelebb hetfön lesznek bent..

#P4 #lelet #Rakszüres
2014. okt. 4. 09:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, de ha a név és a Tajszam stimmel akkor az sajnos a te leleted. nekem.is elirtak az elso leletemen a helyiseg nevet (tok mas varost irtak ra) es anyukam nevebe is vokt eliras. aztan a kovetkezo leletnel arrol masoltak de megint elirtak....ha a 3. vizsgalatnal nem szolok nekik hogy helo, irjatok mar normalisan az adataim valszeg mar egy masik.ember volnek :) szoval igen, sajnos ettol hanyagabb asszisztensnok is leteznek.
2014. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
sajnos taj szam nincs rajta csak a nevem, a lakcim, meg valami "szemsz." es egy 9 jegyü szamjegy ami fogalmam sincs hogy hogyan kapcsolodik hozzam.. ezen felül stimmel az utolso menszesz is meg hogy 16.-an erkezett be a lelet oda, de az hogy a levetel datuma hogy nem stimmel azt nem ertem. Mondjuk a leleten külön vannak kezelve az adataim..majd a legalso sorban van maga a lelethez kapcsolodo dolgok es ott az elteres..vagyis kenetszam: xy levetel...ami ugye 5.-e majd az eredmeny :(
2014. okt. 4. 09:29
 3/41 A kérdező kommentje:
az utolso menszesz 5.-e es a levetel is 5.-e.. ez senkinek nem tünt fel a laborban hogy menszesz napjan volt ezek szerint a minta levetele? meg az hogy ha a levetel 5.-e akkor miert 16.-an erkezik be hozzajuk a minta? nekem ez fura..es bizok abban hogy talan nem az en leletem, de jo is lenne.. :) amugy most itt Nemetorszagban is levettek a mintat, jövöheten megyek az eredmenyert. Remelem mas lesz ez mar. Amugy azt hozza teszem hogy sem otthon sem itt kint ranezesre meg gyulladast sem latnak!! ezt otthon a doki is mondta mikor rakerdeztem hogy a szüles utani mehszajsebem hogy van..aztan azt mondta hogy dehogy kell müteni, meg hogy nagyon szep a mehszajam..most meg a levett minta eredmenye hogy mar mehetek is a mütöbe..es elvileg p4-nel latni is kene hogy a mehszaj szine mar masabb egy picit..ezert is vagyok egy picit bizakodo hogy talan megsem az en leletem..Ja es a menszeszem is normalis es 28napra jön mindig. Allitolag ha hpv-s lennek es ilyen lelettel akkor akar ki is kene maradnia a menszesznek is..szoval nem ertem ezt
2014. okt. 4. 09:35
 4/41 anonim ***** válasza:
A taj 9 jegyű......
2014. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
de ez a szam van rajta : 100000037
2014. okt. 4. 09:59
 6/41 anonim ***** válasza:
Kerdezo, szerintem sajnos a te leleted, de en az jo, hogy elmentel masik orvoshoz, akkor majd kiderul
2014. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Én megismételtetném a rákszűrést ha kell másik orvosnál,hogy biztos legyek benne mi az eredmény.
2014. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
en azert tartom furcsanak mert ha en laikus aggyal kapok egy mintat valahonnan akkor elvileg a mintan, azon a csövön, rajta van hogy a levetel 12.-e..akkor hogyan kerül az eredmenyre az hogy 5.-e? nem lehet hogy mondjuk a csöveket összekevertek? pl. ket leletet megkaptak egyszerre majd hozza a papirokat. Közben meg a csöveket valahogy a masik emberhez tulajdonitottak? en igy kepzelem el ezt..
2014. okt. 4. 10:15
 9/41 A kérdező kommentje:
ja es maszek nögyogyasznal voltam es ö pedig elküldte Györbe egy maszek dokihoz aki ezeket a leleteket vizsgalja..szoval nem korhazban csinaltak egyiket sem
2014. okt. 4. 10:19
 10/41 anonim ***** válasza:
Ha kevés a nyálka (menses utáni időpont, nem rég múlt el) az is adhat ilyen eredményt. nekem ilyenkor automatikusan ismételték.
2014. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!