Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesznek meglepetés...

Szerintetek lesznek meglepetések az eredménnyel kapcsolatban, a szavazás állása miatt?

Figyelt kérdés
Úgy nézz ki elég sokan mennek el szavazni. Már 45% elment és még csak 3 óra van. Ez azt jelenti, hogy rengeteg olyan ember is elment szavazni, aki nemet mondott a közvéleménykutatoknak. Szerintem lesznek itt még nagy meglepetések az este.
2014. ápr. 6. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

A fidesz győz, ez köztudott. Így nem hiszem


HAJRÁ FIDESZ

2014. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Fidesz győzni fog.


Az "izgalmas" kérdés az MSZP-EP-DK-stb. vonal és a Jobbik eredménye lesz, illetve, hogy a jelenleg hibahatáron mozgó LMP-nek vagy valamelyik másik kis pártnak sikerül-e összehozni az 5%-ot.

2014. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én azon lepődnék meg, ha a Fidesz győzne...
2014. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én azon lepődnék meg, ha a Fidesz győzne..."


Megkérdezhetem, hogy Te ki tartasz esélyesebbnek a győzelemre?

2014. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben elég nagy logikai csúsztatás van. Utoljára 1998-ban volt ilyen alacsony a részvétel...
2014. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös

Ha 2010-ben nézzük a második fordulót, azt nézem mert az a szavazás lett eredményes, ott bizony jóval kevesebb volt a részvétel (15 óráig 33,54%) és ugye ennél az eredménynél lett 2/3-ad

2014. ápr. 6. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Már az első forduló után nyilvánvaló volt a kétharmad. 180 körzetből összesen valami 70-ben kellett második fordulót tartani.
2014. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lettek meglepetések.
2014. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!