Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kell megszüléssel...

Miért kell megszüléssel lvetetni a babát a 12. Héttől ha baja van? Miért nem sima kaparással csinlják vagy császárral akkor már? Szórnyű lehet megszülni egy gyereket akit megölnak vagy aki halott:- (

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szülés kisebb rizikóval jár az anyára nézve, mint egy műtét. Ezért.
2014. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, egy kifejlődött 18 hetes baba, ha megszülnek, akkor nem életképes addig sem, ameddig a betegségével együtt az lenne később. Születés után/közben meghal. De ekkora babákat nem lehet darabokban kiszedni. A szervezet a szüléssel tisztít ki mindent, ez horror lenne kaparással.
2014. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A csaszar egy eletmento, nagy hasi mutet, a szules meg egy termeszetes folyamat. Sokkal kisebb a riziko. Kaparassal meg azert nem, mert az mar nem egy kis szikholyag, hanem egy tobb mint 10centis baba!
2014. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem de lelkileg az úgy gondolom. Elviselhetetlen és akko ugyanúgy fáj mint annak aki 9 hónapra szül? E borzasztó lhet egyszerűen. Lhet én vagyok labilis idegilegde azt hiszem öngyilkos lennék .
2014. okt. 7. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy beteg baba, akit elvesznek, nagy eséllyel nem lenne életképes a 40. hét után sem (nem a down kórra gondolok).

Te hordanád inkább még 4-5 hónapig a hasadban, figyelnéd, hogy bármikor elhalhat a terhességed és lennél azzal a tudattal terhes, hogy a babádnak szinte semmi esélye nincs arra, hogy miután megszülöd, kikerüljön a kórházból? Kicsit reálisan is lehet gondolkozni ilyen helyzetekben. A Down kór más kérdés, de ha utólag derül ki, sokan megtartják és vállalják egy életen át a gondozását, meg persze olyan is van, aki nem bírja és beadja gondozásra későbba gyerekét. Ezek ugyan olyan kegyetlenek érzelmi oldalról.

2014. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, fizikailag nem faj annyira mint a 9.honapban.
2014. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A méhszájnak nem kell annyira kitágulnia pl., mint amikor egy kifejlődött emberkét szülsz meg. Mondjuk én most 20 hetes vagyok, kb. 30 dkg a babám, szóval pici 15 cm körüli, annyira tágul ki a méhszáj, amennyi kell ahhoz, hogy kiférjen. Elvileg rövidebb egy ilyen vajúdás, bár meg kell mondja ez sem igaz feltétlenül, mert valaki 48 órán keresztül vajúdik a 9 hónapos gyermekével, más meg 2 óra alatt megszüli. Nyilván egy magzatnál is vannak különbségek.
2014. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyukám 6 hónapos terhes volt amikor meghaltak az ikerbabái.Azért már 6 hónaposan elég nagyok ahoz hogy kikaparják őket,így neki is megkellett szűlnie.Beindították infúzióval,azt mondta az is fájt ugyanúgy mint amikor élő babát szűlt de hamarabb meglettek.De a lelki fájdalom nagyobb volt.Még hozzá első babái lettek volna akiket már nagyon vártak.
2014. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egy ilyet lelkileg túlélni?
2014. okt. 8. 10:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg olyan borzasztó lehet, sajnálom, aki ilyenen esik át. Tényleg el sem tudom képzelni szegény anyuka mit élhet át ilyenkor.
2014. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!