Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Mika Péter győri nőgyógyás...

Dr. Mika Péter győri nőgyógyász végig ott van a kismamával a szülésnél, vagy ő is csak az utolsó percekre megy oda mint a többi idősebb kollégája?

Figyelt kérdés

#szülés #Mika #Péternél
2014. okt. 10. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ugyan nem nála szültem, de az orvosom végig velem volt. Mint ahogy legalább 2 másik, általam is ismert kismamájával is.

Mika Péterről jókat hallottam, de ha fogadott orvosod, szerintem erről nyugodt szívvel megkérdezheted.

2014. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mert mindenképpen ragaszkodnék Őhozzá!
2014. okt. 10. 22:34
 3/15 A kérdező kommentje:
Azóta már kaptam infót, hogy végig ott van.
2014. dec. 31. 21:10
 4/15 anonim ***** válasza:
megìrnàd majd hogy hogy volt?
2015. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aha, ha valamikor el sikerül jutnom a szülésig ... jelenleg sajnos nagyon messze került. De a hoxa.hu- kaptam priviben infót olyanoktól, akik már szültek nála. Nemcsak fogadottként, ügyeletesként is végig ott volt.
2015. jan. 1. 17:16
 6/15 A kérdező kommentje:
Most januárban műteni fog miómával, max. erről tudok beszámolni majd. Örülök, hogy Ő műt, nagyon megbízom benne. Bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha fél évvel ezelőtt nem döntök úgy, hogy Mika doktort választom, ha nem kerestem volna fel Őt, nem derült volna ki, hogy daganatom van és nőtt volna ki tudja meddig. Babát terveztem, ezért választottam Őt és kerestem fel nyáron.
2015. jan. 2. 10:05
 7/15 anonim ***** válasza:

azt hittem màr babàt vàrsz.

Egy ismerősöm szült kétszer Mika doktornàl, ő is nagyon eldgedett vele, egyszer IR-t diagnosztozàlt és kezelt nàla.

2015. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó doki. Jól sikerült a műtét, elég nagy miómám volt, és a méhem megtartásával ki tudta venni. Maximálisan mellettem állt mindig, mindenben amíg a kórházban voltam. Talán pár hónap múlva jöhet a baba, és a terhesgondozást és szülést is vele szeretném végigcsinálni.
2015. jan. 21. 09:46
 9/15 vmelinda13 válasza:
Kedves Kérdező, a dátumból gondolom, hogy azóta már megszültél. Megírnád nekem tapasztalataidat? Én is nála fogok szülni, kíváncsi lennék rá, hogy viselkedett a szülés során és mekkora összeget adtatok neki? Előre is köszönöm válaszod! 36 hetes kismama
2015. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenben elégedett voltam vele a műtét kapcsán (pl. varratszedés, stb.). Többiről küldtem privit.
2015. jún. 16. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!