Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha eldöntöm, hogy nem fogok...

Ha eldöntöm, hogy nem fogok ordibálni a szülés közben, menni fog?

Figyelt kérdés
Az elsô megvolt egy nyikkanás nélkül... Esküszöm, egy szó nem hagyta el a szám vagy egy nyôgés... Ha igyekszem majd, sikerülhet a másodiknál is? Hallottam, ahogy a szülô nõk ordítanak, kiabálnak miközben engem 'lerendeztek' (méhüri betapintás volt meg valamit mintha kanalaztak volna ki, olyan érzés volt... :S ) és az orvos vagy fogalmam sincs ki volt odabenn az a sokmindenki, aki megfordult ott (kába voltam nagyon), de mondták a magukét, hogy miért kell így kiabálni... Én nem akarom ezt... Alapjában is csendes vagyok..így sikerülhet?
2014. okt. 11. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szánalmas egy világ az, ahol egy szülő nő azon izgul, hogy megfeleljen az eü dolgozók igényeinek. Gondold át, hogy ki nyújt szolgáltatást kinek, és utána engedd el magad! Ha valaki rádszól, küld el a halál fszára!
2014. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális orvos, eü dolgozó nem szól azért, ha valaki kiabál, teljesen természetes ha fájdalmunk van, kiabálunk, persze van aki akkor is magába tudja tartani, de van aki nem, azzal sincs gond. De akkor gondolom te azt is eltervezed előre, hogy szülés közben nem fog se kaki becsúszni, se izzadni nem fogsz, mert hát az mégis mennyire ciki.
2014. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én kitolásnál egyszer kiáltottam fel, mikor hüvelytöl végbélnyilásig szakadtam.
2014. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Anno én is eldöntöttem ugyanezt és nem ment, nagyon nehezen tágultam, oxival... Szerintem nem ciki szülés közben kiabálni, akiket ismerek azok kiabáltak. És ez nem csak a magas vagy alacsony fájdalomküszöbön múlik, egyszer leszakadt az ujjam vége és meg sem nyikkantam, és egyébként sem vagyok nyavajgós típus. A második baba után a 6 hetes kontrollon azt mondta a doki (életemben először voltam ennél az orvosnál) hogy örüljek hogy nem hüvelyi szülés volt, mert olyan a méhszájam és a többi alkatrész hogy nagyon megszenvednék egy hüvelyi szüléssel. Amikor mondtam hogy szültem már, hát leesett az álla. Szóval ez nem csak akarat kérdése szerintem, de sikerülhet is, a második szülés állítólag könnyebb mint az első, és ha az elsőnél csendben voltál, akár itt is sikerülhet. De tényleg ne ezen parázz. csa a baba és te legyetek rendben. Ha ordítással könnyebben megy a kitolás, akkor ordíts, csak ne sérüljön egyikőtök sem..
2014. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!