Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt szabad szeretkezni?

Vajúdás alatt szabad szeretkezni?

Figyelt kérdés
Nem pont behatolásra gondolok, bármi ilyesmire. Míg otthon vár az ember, hogy rendszereződjenek a fájások, erősödjenek, stb. Szabad ilyenkor ilyesmit csinálni? (Tegyük félre, hogy van-e kedve az embernek, tegyük fel van.)
2014. okt. 13. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem zavar hogy néz az orvos, akkor persze.
2014. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Anno jártam szülésfelkészítő tanfolyamra és ott egy szülésznő (de lehet, hogy a pszichológus volt, nem tudom, keverem már.. :) ) beszélt arról, hogy a vajúdásnak (állítólag) van/lehet egy olyan szakasza amikor a nő igényli az intimitást, pont azért mert a szervezet így jobban el tud lazulni és könnyebb lehet a szülés... és állítólag már nyugaton "kezdenek rájönni", hogy néha a párokat magukra kell hagyni...



Nnno hát nekem biztos, hogy nem járt semmi ilyen az eszemben akkor, ráadásul végül sürgősségi császár lett, de a fentiek alapján valószíűsítem, hogy nem okoz gondot.

2014. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nah, akkor még egyszer: "Míg otthon vár az ember, hogy rendszereződjenek a fájások..."
2014. okt. 13. 13:07
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Öhm... kedveském, te ugye még nem éltél át vajúdást?


Higgy nekem, rosszabb, mint amikor hátulról gyomrom rúgnak!

Az elme, a test egy teljesen más, ösztönös reakciót indít el, semmi másra nem fog koncentrálni, mint az utód világrahozatalára!

Nem lesz kedved a szex semmilyen formájához.

Komolyan nem értem. Behatolni nem szabad, mert nem tudhatod, mennyire nyitott a méhszáj. Az orgazmust nem fogod elérni, mert az egész méhed fájdalmasan görcsöl és összehúzódik.

2014. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi 2. én is erre gondoltam, amikor felmerült bennem, hogy talán a tágulást elősegíti, ha ellazul az ember, és ennek jó eszköze lehet az intim együttlét, együtt ringatózás, stb.
2014. okt. 13. 13:08
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedveském, de igen, éltem már át vajúdást, köszönöm a felvilágosítást.
2014. okt. 13. 13:09
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Akkor próbálj visszaemlékezni. Azon járt az agyad, hogy szexelj, vagy azon, hogy hogyan és miként fog világra jönni a gyereked?

Az intimitást és a gyengédséget nem csak szex formájában lehet megkapni!

A nőknél a szex alapja az érzelem. Amikor vajúdsz, teljesen más érzelmeket élsz meg, mint a hétköznapokon. Miközben az egész tested feszül, nem tudsz úgy ellazulni, hogy élvezd.

2014. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Amennyiben akkor igenyed van ra, a partnered is akarja, semmi ellenerv nincs.
2014. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most komolyan, szerintem a kérdésben benne van minden, pl. hogy otthon - erre jön a dokis válasz, ott van, hogy tegyük fel van kedv - erre jön a győzködés, hogy nem lesz kedvem. A kérdés az: SZABAD ? Köszönöm, ha valaki a kérdésre válaszolt.
2014. okt. 13. 13:32
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem tudom hogy szabad-e csak annyit hogy amikor én vajúdtam (nem volt még rendszeres) rám szóltak hogy nem szabad ülni mert nyomom a babát onnan lentről tehát én nem hinném hogy csinálnám meg ugye nyílik a méhszáj az sem biztos hogy jó úgy.De szerintem azzal hogy egymást kényeztetitek az nem hiszem hogy bármi bajt okozna.
2014. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!