Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyire volt hangos...

Ki mennyire volt hangos szülés/vajúdás közben a kórházban? Őszinte válaszokat kérek, szülési para rám jött.

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 15:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam kiabálni. Az elején még nem fájt annyira, hogy kiabáljak, a végén pedig már a kimerültség miatt sem lett volna erőm kiabálni!
2014. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
bazi hangos voltam
2014. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

A kitolást végig ordítottam, a doki rám is szólt hogy fejezzem már be, mert megsüketül, ha így ordítok.

A tolófájások előtti fájások alatt csak nyöszörögtem, de azt se mindig. A helyes légzés nagyon sokat segített nekem, szülés előtt egy jóga oktat ismerősöm mutatta meg, hogy hogyan lélegezzek, de persze amikor már nagyon nagyon nagyon fájt, a franc se tudott a légzésére koncentrálni...

2014. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Én jajongtam. Hiába mondják, hogy elveszi az erőt, nem bírtam csöndben maradni.
2014. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
En karomkodtam es nyoszorogtem.
2014. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
én csak hangosan sóhajtoztam, pontosabban a légzésre figyeltem....azt a vége fele meg kicsit szitkozódtam, pl.: anyám egy mazochista hogy 9x végig csinálta :) de nem káromkodtam :) szerencsére nem éreztem olyan vészasnek.
2014. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én biztos voltam benne, hogy nem fogok kiabálni, valahogy nem vagyok kiabálós típus:). De nem bírtam ki csendben. Főleg hangosan nyögtem, és jajongtam is párszor. Illetve többször felszólítottam a gyereket, hogy jöjjön már ki!! Ordítani nem ordítottam :D.
2014. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

Mi levideóztuk az egészet és a videót visszanézve csak hűledeztem, hogy mennyire hangos voltam. 45 perces kitolási szakasz, csapkodtam, kiabáltam, vonyítottam, jajongtam és könyörögtem a császárért. Ja és megharaptam a párom! És semmire sem emlékszem belőle.

Aztán a videót szépen összevágtam, hangot levettem róla, szép zenét raktam rá és csodaszép kisfilm lett belőle. :-)

2014. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Vajúdás alatt egy pont után jajongtam rendesen, kitoláskor már csak néha, akkormár nem fájt annyira, csak fáradt voltam.
2014. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Mindkétszer teljes csendben voltam, annyi erőm sem volt, hogy szisszenjek. Ehhez egy őrült nagy hányinger társult, úgyhogy fogösszeszorítva, kicsit könnyezve kibírtam.
2014. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!