Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi női klinikán fogok...

Szegedi női klinikán fogok szülni császárral, és ott bent lehet az apa?

Figyelt kérdés
Programozott császár lesz az biztos sajnos egészségi állapotom miatt.
2014. okt. 14. 18:29
 1/10 Andi80018 ***** válasza:
A műtőben szerintem nem, csak kívül láthat majd az üvegen keresztül. Ez egy műtét, szóval úgy, mint más műtétnél sincsen bent senki külsős. Legalábbis ahol engem császároztak ez volt, csak a babát vitték ki neki megmutatni, lemosni, egyebek.
2014. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon szeretném ha a fejemnél ülne,megnyugtató lenne számomra.
2014. okt. 14. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem mehet be a műtőbe csak ablakon keresztül nézhet majd. Bár én nem abban a kórházban szültem, de szerintem ez minden kórházban így van. És császárnál apuka meg is kapta a babát, az egyik legszebb élményem volt, amikor először láttam az ablak mögött a férjemet kezében az első kislányunkkal. :) Azóta volt még egy császárom, akkor is ott volt a férjem.
2014. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szegeden nem lehet bent az apa, de szerintem ott ablakon keresztül sem lehet nézni.
2014. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tavaly szültem császárral szegeden. nem lehet benn az apa sem a műtőben, sem ablak mögött. remélem nem azt az anesztest kapod akit én...
2014. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,miért?
2014. okt. 14. 19:57
 7/10 Andi80018 ***** válasza:
Egyébként szerintem tök természetes, hogy nem lehet bent. Már a fertőzés veszély miatt is.
2014. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak helyek ahol engedélyezik,például ahol én fogok szülni a székesfehérvári kórházban.De sajnos tényleg a legtöbb helyen nem engedik a fertőzés veszély miatt.Valahol egy egy ablak mögül nézheti,de ezt sem engedik minden kórházban.
2014. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Május végén volt császárom ott,nem jöhetett be Apuka és ablakon sem nézhette...A műtő előtt várhatott és neki mutatták meg először a babát (engem altattak).

Amúgy mindenki nagyon rendes volt velem,nővérek,csecsemősök,mindenki!

2014. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat,sajnálom,hogy nem lehet bent pedig nagyon szerettük volna.
2014. okt. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!