Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok írni valami finom,...

Tudnátok írni valami finom, fűszeres, "szülésindító" kaját?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nincs ilyen. :) 42+2 hétre szültem indítással. Mindennek eljön az ideje, nyugi!
2014. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bármi sok fahéjjal....
2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen... de ha már kaját keresel, válasssz olyat, amit szeretsz is! :) Ne vesszen kárba! :)
2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bár nem kaja, de állítólag a kinin segíthet. Igyál tonikot, ha szereted.
2014. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hú, én nagyon bekajáltam sült kacsával, párolt káposztával.. Este mentem is szülni 38 hetesen! :)
2014. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 4l tonicot ittam 2nap alatt és semmi.Ettem is rendesen de semmi 41+1 sokszori inditásra császár lett a vége.Szóval nem hiszek az ilyenekben lehet véletlen is.A.
2014. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bábakoktél (30 ml ricinusolaj, ugyanennyi pálinka, egy pohár baracklé)
2014. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szia

a fahéj,ami ilyesmire jó

én a lányomnál használtam a ricinust(1 evőkanál),undorító.csoda,hogy nem felül jött ki belőlem azonnal.1 órára rá 2 órányi hasmas,7 órára rá baba kint.a hasmenéses görcs indítja el a kicsit.de így 2 percessel indítottam,és végig az volt.nem folyt el a magzatvíz.

így nem teszem most,hagyom a természetre

39+5 hkm

2014. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Petrezselymes krumpli (petrezselyem vérbőséget okoz az alhasban) fűszeres sült csirkével (fűszerpácot bárhol kapsz készen)..igyál aznap sok tonikot (minimum 2 litert). Vegyél este egy meleg fürdőt (Nem forrót, mert lepényleválást okozhat!!!), és bújj össze a pároddal:) Ha nem indul meg a szülés, másnap csinálj nagy takarítást, és a fent leírtakat folytasd...nekem a 2. nap beindult a szülés:)


Sok szerencsét, könnyű szülést.

Majd írj ha történik valami.


2 gyermekes anyuka:)

2014. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok még annyit, hogy a ricinus/bába koktél/ tényleg nagy %-ban megindítja a szülést, de orvosi felügyelet mellett érdemes meginni, mert átmegy a méhlepényen és a babó belekakilhat a magzatvízbe..ami elég veszélyes...szóval Én nem kockáztatnék.
2014. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!