Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » (Természetes úton szült...

(Természetes úton szült Anyukák! ) A második szülésetek mennyivel volt rövidebb, vagy másabb, mint az első? Mi volt a különbség? És mennyi idő telt el a két terhesség között?

Figyelt kérdés
Nekem 7 éve volt az első szülésem, és most márciusban fogok újra szülni. Kíváncsi vagyok, mire számíthatok. Persze tudom, hogy minden szülés más és más, de hátha tudtok valamit mondani.
2010. jan. 24. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is kereken 7 év van a két gyerek között, az első 16 órás volt vajúdással együtt, a második már csak 6 órás volt szintén vajúdással együtt. Nekem könnyebb volt a második, igaz az első 4,5kilósan született, a második pedig 3,5 kilóval. De volt egy kismama aki a harmadik gyerekét várta, de már 24 órája vajúdott, a másik kettő állítása szerint kipottyant belőle.
2010. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az első nekem is 4,5 kg volt. A második sem lesz kisebb, mert már most közel 3 kg és 33.hétben vagyok. Remélem kipottyan belőlem is, csak simán. :)

Az elsővel 8 órát vajúdtam.

2010. jan. 24. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyival volt könnyebb tudtam mi vár rám és mit kell csinálnom!
2010. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 6 év van a két gyerkőc között. A lányomat 26 évesen szültem,burokrepesztéssel 5 óra alatt lett meg,fájdalomcsillapítás nélkül. A kisfiam aki most 4 hónapos,ugyszintén burokrepesztéssel,fájdalomcsillapítás nélkül 2 óra alatt szültem meg. Élmény volt mindkét szülés. Féltem hogy túl sok a 6 év és nehéz lesz de nekem pont könnyebb volt.

Könnyű szülést kivánok Neked!

2010. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 24. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első gyerek 4,5 kg, 29 óra.

Második: 4,3 kg, 8 óra.

Harmadik 4,4 kg, 4 óra.

Mindhárom természetes szülés.

2010. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!