Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatti menstruáció?...

Terhesség alatti menstruáció? Milyen? Mi a különbség a normál menstruáció és e között?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy vannak, akik a terhesség első hónapjaiban menstruálnak. Mennyiben tér el ez a terhesség nélküli menstruációtól? Mert nekem most megjött, de gyanakszom... :) Köszi a segítséget!
2010. júl. 26. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi,hogy nem választ írok de ez engem is érdekelne mivel nekem is fura valami.Pénteken meg jött de tegnap már szinte semmi nem volt és ma sem.Bár melleim már csak nyomásra érzékenyek viszont a közérzetem nagyon nem jó és a szúrkálások a hasamban még mindíg meg vannak és olyan fura érzések amiket nem tudok mihez hasonlítani.Gondolkodom,hogy veszek tesztet és csinálok de még nem tudom.Veled mi a helyzet?
2010. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem három napot késett. 5 napig barna folyásom volt, ami maximum egy-két napig szokott lenni máskor. Máskor 7napig elhúzódik a menstruációm, most az 5. napon vége lett. Tegnap óta rossz a közérzetem, szédülök, hányingerem van, és egész nap tudnék aludni.
2010. júl. 26. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én döntöttem.Most megyek tesztért.Lehet nega.lesz de nem hagy nyugodni!!!Írok mi lett!!!
2010. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 napig barna vérzésem volt, utána csináltam egy tesztet és + lett!

2éves kisfiú anyukája

2010. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na akkor újra fogalmazom. Menstruáció előtt 5 nap barnázgatás (máskor is van egy két nap) aztán megjött a menstruációm. Piros volt, első napokban kb mennyiségre is ugyanannyi, csak hamarabb elmúlt. Most meg rossz a közérzetem, hányingerem van, szédülök stb.
2010. júl. 26. 21:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Na mi újság veled? Vagy reggel tesztelsz?
2010. júl. 26. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hasonló cipős vagyok!Teszteltem és nega.lett!Persze gondolhattam volna!Három sikertelen év után mire is számítottam?Veled mi újság?
2010. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!