Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenképp császárral szeretné...

Mindenképp császárral szeretnék szülni. Mennyivel kerül többe, ha kifejezetten én kérem, mint egy "normál" szülés?

Figyelt kérdés
( Miskolc )
2014. okt. 18. 13:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Annyival hogy ügyeletes doki nem fog kérésre császározni tehát fogadnod kell orvost vagy magánklinikára menni. Aztán a fogadott orvos talál ürügye a császára, mivel nem is lehet törvényileg kérni.
2014. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
fogadott orvosom lesz. tehát csak a szülés "alapdíját" kell majd kifizetnem, nem számolnak fel pluszt ezért ?
2014. okt. 18. 14:01
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs plusz, és orvosfüggő, h ki mennyiért vállalja. Biztosat nem tudok, mert nem voltam ilyen helyzetben.

Bocs az off-ért, de megkérdezhetem, h miért? Egyszer már szültem, és természetesen ment minden, és a kistesónál sem szeretném másképp. Jobban féltem attól, hogy esetleg császároznak, mint a spontán szüléstől. Persze az hozzátartozik, hogy nincs semmilyen negatív élményem, minden rendben, és röviden zajlott, fájdalmaim éppen hogy voltak..

2014. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
Hiába van fogadott orvosod, nekünk híres magándokink volt és nem engedte a császárt. Tudod azt, hogy a császár egy sokk a babának és akkor minden baba fixen bekakil a méhbe és van rá 10-20% esélyt, hogy fertőzést kap a baba?
2014. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
egyrészt néztem videókat természetes szülésről, hihetetlen az a fájdalom, az a szenvedés amit látok a nők arcán. én ilyet nem akarok átélni. a gátmetszés a másik amit nem szeretnék. hogy ne tudjak normálisan menni, leülni, szexuális életem nulla legyen fél évig. de leginkább a fájdalom része miatt nem szeretném.
2014. okt. 18. 14:15
 6/34 A kérdező kommentje:
ha kell, addig keresem az orvost, amíg nem találok olyat, aki vállalja. nem ragaszkodom a mostanihoz.
2014. okt. 18. 14:16
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Azért arra se varrjál gombot, hogy a császár után nem fog fájni a hasad. Jóval nagyobb vágás, mint a gátmetszés.
2014. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Az a fájdalom rövid ideig tart. A császárnak viszont sulyos következményei lehetnek, ráadásul mivel vágnak, általában a fájdalom is tovabb tart. A fájdalom az, ami miatt félsz a szulestol?
2014. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
17%
Igen nagy a fájdalom de tudnak adni gerincbe fájdalomcsillapítót. Minek akarsz szülni ha ennyire kényes vagy? Biztos találsz olyan orvost csak jól meg kell fizetned. Ne hidd, hogy puszira megcsinálja, talán még ha híres celeb lennél. Altatás talán nem veszélyes műtétnél? Mindenben van rizikó.
2014. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
48%
Egyik ismerősöm is császárral szült, utána sok pózba nem tudtak szeretkezni a párjával.
2014. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!