Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan indult náéatok a...

Hogyan indult náéatok a szülés? Mit csináltatok elötte?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, h ablakpucolás, nagy séta!
2010. jan. 24. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos indított volt a szülésem, mivel annyira be voltam tojva, hogy fájni fog, hogy szerintem megérezte a babám, és úgy döntött, hogy akkor ki se jön!


Előző nap már lépcsőztem bent a kórházban (és a másik kismamának, akivel lépcsőztünk ez be is jött, ugyanis elfolyt közben a magzatvize, és még aznap meg is szült!). Én sajnos csak annyit értem el vele, hogy estére bedagadt kezem-lábam, mindenem, úgy néztem ki, mint egy narancs. :(


Másnap oxtitocinra kötöttek, de fél napig semmi sem történt... Még egy erősebb fájásom sem lett tőle.


Aztán beleraktak meleg vízbe, és láss csodát, rá két órára már babázhattam! :) Szó szerint villámgyorsan, kevés fájdalommal, természetes úton született meg a kisfiam.

2010. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont aznap kellett volna befeküdnöm, de hajnalba jöttek a fájások és reggel fél 7kor bementünk. Délben született meg. Szóval én aludtam/pihentem előtte.
2010. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éjjel kezdődött, úgyhogy aludtam. Éjfél körül menziszerű görcseim voltak, aztán másnap este 10-kor született meg a babám.
2010. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyinál ettem a finom túrós lepényt,mikor elment a nyákdugó.Ez volt kora délután.


Este elkezdett fájni a térdem, na mondom f@sza, jól elfogok csúszni,mert hó és fagy lesz(elmehetnék időjárás jelzőnek:D)...láss csodát 11körül el is folyt a vizem,hál a frontnak,pedig lett volna még 9 nap:)

2010. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Befektettek a kórházba december 30-án toxémia, és beszűkült NST miatt. Nem történt semmi. Január 2-ra voltam kiírva. Január 4-én elkéredzkedtem kimenőre, ettünk egy jót a mekiben, és másnap hajnalban folyt el a magzatvizem. Kellett a kimozdulás, mert rosszul voltam már a kórháztól.
2010. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Március 28.-án(szombaton) befektettek a kórházba toxémia miatt. Vasárnap elmet a nyákdugóm. Hétfőn fájásaim voltak, de nem voltak erősek, olyan mensi szerű, 20 percesek, de nem tartott sokáig. Kedden eész nap tök jól voltam, semmi fájás, tiszta lelkibeteg volam, hogy én sose szülök meg, mert ráadásul front volt és mindenki elment mellőlem szülni, csak én maradtam egyben. Bár úgy voltam vele, hogyha eddig nem akart jönni, akkor bírja még,nehogy április 1-én szülessen meg. Mit ad isten, éjjel 00:31 perckor ki akartam menni pisilni, és ahogy felálltam, kizúdult a lábam közül a magzatvíz. Rá fél órára jöttek a fájások is, 11:16-kor született meg a kisfiam.
2010. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam, éjfélkor felkeltem, de méregből nem mentem ki wc-re, hogy megint két csepp jöjjön. fél kettő körül ébredtem, kimentem mert feszített, visszamentem és nem múlt el a feszítés. Állandóan éreztem, mérni nem tudtam. Van egy fitt labdám, ráültem és azonnal tudtam mérni, egy három percest, két két percest és mondtam a páromnak hogy indulás! 3kor értünk be a kórházba, már 3 ujjnyira ki voltam tágulva, 6 óra 5 perckor megvolt a lányom. Nagyon sietős volt neki hála Isten! Remélem a kistesóval is ílyen lesz a terhesség és a szülés is! (7 hetes terhes vagyok. )
2010. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 25. 06:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Szex majd alvás és fel kellett kellnem 1-kor fájások miatt.Ekkor 10 perces volt.13:04-kor meglett a lányom.

Amúgy másnap kellett volna befeküdnöm.

2010. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!