Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni hajgöndörödés -...

Szülés utáni hajgöndörödés - van aki érintett benn?

Figyelt kérdés
2 kislányom van, 1,5 és 3 évesek múltak , s azt veszem észre egyre jobban "göndörödik" a hajam... először csak egy tincs lett hullámos, majd egyre vastagabb rész , s most már szinte csak kétoldalt nem hullámos a hajam, hátul teljesen :( Szög egyenes hajam volt, még ha akartam sem maradt meg benn a hullám... derékig ér, így nem loknisan göndör, de határozottan hullámos lett. Nem igazán szeretem, mert olyan, mintha kócos lenne, s már igazán akkor sem tudom simára szárítani, ha tincsenként szárítom, mert összeugrik... Teljesen átalakulhat a hajam? meddig folytatódhat még ez? mert a szülések után azt mondtam, okés a hormonok csinálják, na de már 1,5 év eltelt....
2014. okt. 22. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Az én nagynénimnek göndör haja volt. szülés után szögegyenes lett neki, de neki sem rögtön. Szóval megtörténhet ez fordítva is.
2014. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem eleve nem volt szögegyenes a hajam. Az első gyerek után nem volt változás, de a kicsi születése után láthatóan göndörebb lett. Fodrász szépen ki tudja húzni, de utána nagyon kell vigyázni, mert egy jó nagy zuhany vagy párásabb idő összeugrasztja teljesen.
2014. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! - hát remek, akkor bármi lehet még... :) így esély sincs, hogy rövidebb frizurát vágassak, mert sehogy sem állna, minden nap meg tuti képtelen lennék belőni... :)
2014. okt. 22. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha én írtam volna- dettó nálam is!!

Szögegyenes hajam volt, majd első szülésem után behullámosodott, de úgy, hogy vizesen hullámos volt, szárazon még egyenes. Második után már elég göndör lett vizesen és nagyon enyhén hullámos szárazon. A harmadik után már vizesen nagyon göndör, és szárazon is elég göndör lett, főleg hátul, két oldalt kicsit kevésbé, de ott sem egyenes. Nekem is sok és hosszú hajam van, eléggé kihúzódik, de szögegyenesre még kivasalni sem tudom, annyira erős tartása van így. ÉN sem szeretem egyátalán, mert én is pont így gondolom, hogy állandóan olyan kócosnak néz ki. Reggel szoktam hajat mosni- szárítani- de még aznap is inkább egy nagy kócnak néz ki frissen mosva is.:(

Többet nem szülök! :))

Ja és tesóm is pont így járt mint Te meg én! :)

Ugyhogy már minimum hárman vagyunk így! ;)

2014. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont az ellenkezője volt. Göndör haj, mindkét gyereknél a szoptatás alatt kiegyenesedett, majd visszagöndörödött:)
2014. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! Én még tervezek szülni pár év múlva, ennél sokkal rosszabb már úgy sem lehet... már csak az érdekelne ez végleges-e, mert ahogy az 5-ös válaszoló írta, neki csak átmeneti volt a változás...?

Nem is merem levágatni, félek, hogy akkor totál begöndörödne, hisz ez a nagy súly sem tudja lehúzni...

2014. okt. 24. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4vagyok.

Egyébként nem a hajgöndörödés miatt nem fogok már szülni, de már nincs több gyeremek tervben, 3 éppen elég, szóval már nem vágyunk egy negyedik gyerek után.

Nekem a legkisebb gyerekem 2,5éves, és nem egyenesedik vissza egyenlőre a hajam.

:)

Volt, hogy a 2. gyerek után ilyen vállig érőre levágattam, és ugyanolyan kóc volt mint a hosszú, ugyhogy visszanövesztettem. HÁtha pár év mulva majd elkezd egyenesedni- bízom benne én is.

2014. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!