Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj a derekam és a...

Nagyon fáj a derekam és a forgóm a szülés óta. Nagy babám lett, (4700 gramm 62 cm) természetes úton szültem, de azóta alig tudok mozogni. Milyen fájdalomcsillapító gélt lehet használni?

Figyelt kérdés
Amiket megnéztem(Fastum, Voltaren, Dolobene)azokat nem lehet szoptatás alatt. Viszont igy alig tudok mozogni, valamivel kennem kéne.
2008. aug. 12. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

sajn nem tok mit irni milyent használj,gyógyszertárba kérdezd meg,csak gartulálni szeretnék,nem semmi csajszi vagy,ha ekkora babócát sikerült term.úton megszülnöd!


sok egészséget,boldogságot a picinek és neked!

2008. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mikor szültél, de érdemes lenne beszélned orvossal róla. Nekem is ilyen bajom volt, igaz az enyém csak 4550 volt, de 38-as fejjel. Nekem inekciókra kellett járnom, mert becsípődött egy ideg és begyulladt. Beaszélj az orvosoddal, nehogynagyobb baj legyen
2008. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem értem miért engedett bele norm szülésbe az orvosod ekkora babával. De mindenképp menj el a házi dokihoz és beszélj vele, mert ez így nem normális. Fontos,hogy te is jól legyél, és ha ő volt az első babóca tudj még szülni neki testvérkét.

2008. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok a babához! Nekem is fáj a szülés után a derekam, csípőm, pedig én "csak" 3650 grammos, 56 centis gyereket szültem. Irány az orvos, neked is, nekem is!

Üdv

2008. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!