Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2hete szultem, es kijott az...

2hete szultem, es kijott az aranyerem?

Figyelt kérdés

nagyon faj es verzik,de csak nagy wc utan.

mit hasznaljak ra?


2014. okt. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcs.az nagyon jó.nekem is van sajnos aranyerem de pár nap alatt elmulasztja.
2014. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aurobin krém (háziorvos írja) és zuhanyoztasd sokat. az a gátadnak sem árt.
2014. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aloe Vera a legjobb, pik-pak elmúlik, csak ajánlani tudom
2014. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó véleményét osztom. Aloe Veras First spray.Én is 2 hete szültem. :-) Nekem már terhességkor kijött, szüléskir még nagyobb lett. Mindenféle krémet, kúpot próbáltam hasztalanul.... Végső ötletként a férjem hozott First-öt, elkezdtem fújni vele az aranyeret. Minden wc-zés után fújtam,mert azt mondták sokat-sokat kell fújni. Esküszöm,h estére elkezdett összehúzódni az aranyér. Fújtam a gátsebre is, mert nekem az is nagy volt, azt is megnyugtatta, lelohadt, nem kellett többet jegelni. Elég szkeptikus vagyok az ilyen csodaszerekkel kapcsolatban, de nekem a First kb. az "életemet" mentette meg, mert gyakorlatilag az aranyér és gátseb kombótól menni sem tudtam. Bocs,h hosszúra sikeredett, de szerettem volna leírni a történetemet, hátha Neked is ez segít majd. :-)
2014. okt. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!