Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elöfordul hogy beindul a...

Elöfordul hogy beindul a szülés attol a vizsgálattol amit a 38 hét körül végeznek? Arra gondolok amikor vénásan adnak méhösszehuzodást előidéző szert, (mi a neve? ) de akkor vigyem a cuccaimat magamal a vizsgálatra? Hányszor csinálják?

Figyelt kérdés
Most hallotam erröl elöször de nagyon tanáűcstalan vagyok,most akkor ugy menjek mintha szülni mennék vagy ez ritka?Pontosan mikor és hányszor végzik ezt a vizsgálatot?
2008. aug. 12. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Oxitocin


nekem nem volt ilyen vizsgálat,igaz 37.héten szültem, de mikor adtak nekem,akkor rendesen beindultak a fájásaim és kitágultam,rá 30 percre meg is lett a babócám.

Inkább legyen nálad a pakod,sose tudni alapon.

2008. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a 38. héttől végeznek ilyen vizsgálatot. benne van a pakliban, hogy beindul tőle a szülés. gyakran úgy van, hogy de. van a vizsgálat, éjjel mehetsz vissza szülni. szerintem ne cuccal menj! ha be is indul, nem rögtön szülsz, van idő hazamenni.
2008. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még ilyen vizsgálatot nem is hallottam. Pénteken leszek 40. hetes, de nekem nem csináltak semmi ilyesmit.
2008. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még ilyenről,szülést nm inditanak csak úgy ez megin valami riogatás,valaki félre értett valamit,36.héttől nst azaz fájásmérést csinálnak de ehhez nem kapsz semmi szert
2008. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem a védönö beszélt rola,gondolom ö tudja.igen a fájásmérésről van szo de én ugy tudom adnak valami inekciot.
2008. aug. 13. 08:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a betöltött 40.hét után csinálnak ilyet ezzel nézik,hogy a lepény jól eltudja-e látni a babát,meg a bébi szive hogy reagál rá.Ez egy terheléses vizsgálat nem tömény oxitocin csak pár százalék van az infúzióban.Inekciót a szülés begyorsítására szoktak adni ha már beindult,de lassan halad.Méh összehúzó hatása van.Sokaknak beindul 1 től,nekem az 5.-ik se indította be.
2008. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor a védőnő menjen kapálni
2008. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem kell kapálni küldeni a védőnőt. nagyon is érti a dolgát! valóban van ilyen vizsgálat, jobb helyeken el is végzik!

a 36. héttől van NST, a 38. héttől pedig a terheléses oxitocinos vizsgálat. EZ NEM A SZÜLÉSINDÍTÁSOS TÖRTÉNET!

ez egy sima vizsgálat, a lepényt nézik, a baba szívhangját, viselkedését a méhben, mennyire érzi jól magát, stb.

nagyon is fontos vizsgálat!

2008. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
attól, mert nektek nem végeztek ilyen vizsgálatot, és nem is hallottatok róla, még létezik! általában jól felszerelt egyetemi klinikákon csinálják, kisebb vidéki kórházakban nem.
2008. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor ettöl nem indul meg a szülés ugye?Az csakrémiztgetés hogy csomagggal menjek ilyen vizsgálatra?Köszi!
2008. aug. 13. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!