Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az jó vagy rossz jel, ha csak...

Az jó vagy rossz jel, ha csak nagyon ritkán és enyhe mensis görcseim vannak 5 hetesen?

Figyelt kérdés
Az is inkább csak akkor,ha hirtelen felállok,felülök.
2009. márc. 8. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szinte egyáltalán nem is voltak ilyen tüneteim, most is csak nagyon ritkán érzek feszülést a méhemnél. 9 hetes kismama
2009. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semleges. A te szervezeted, tested így reagál erre az állapotra. Ha vígasztal én végig görcsölős voltam, de minden rendben. Szedni kell a Magne B6-ot. Ne aggódj
2009. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is 6hetes vagyok kb es minden nap gorcsolt mar 1,5 hete a hasam picit majd most 2 napja tert at arra hogy szurkal. Sot nekem egy kos verzes is tarsult nagxon halvany es a doki azt mondta hogy igy reagalja le a testem a terhesseget es hogy ne aggodjak :)
2015. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!