Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki császárral...

Van itt olyan aki császárral szült, és nem bánta hogy nem hüvelyi úton?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy csalódottak,nehezen dolgozzák fel stb.
2014. okt. 26. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Az asszony csaszarral szult, es orulunk neki mindketten :)
2014. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok csalódott egyáltalán! :) a lényeg, hogy egészséges a babám. Több gyerkőcöt nem tervezünk, így ki is fog maradni az élmény, de ezt sem bánom! :)
2014. okt. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Én, soha nem akartam hüvelyi úton szülni, így "kértem" a császárt, nagyon gyors volt fájdalommentes, nem mondom az első felállás kicsit rossz volt, de utána pikk-pakk felépültem, már másnap jöttem-mentem, közlekedtem, elláttam a babámat. Ha újra kellene ismételten ezt választanám.
2014. okt. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én nem bántam! 4850gr volt a lányom, muszáj volt. Azóta 4 császárom volt, és örülök, hogy így alakult.
2014. okt. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En egyaltalan nem banom hogy csaszar lett. 46 oraval a magzatviz elfolyasa utan csaszaroztak meg kaptam oxit amitol fajasaim voltak csak nem tagultam mar a vegen konyorogtem hogy csinaljanak mar valamit. Mar nagyon kimerult voltam. Es vegul csaszar lett. Most ujra babat varok es orulnek ha ujra csaszar lenne amire az orvosom szerint nagy esely van. Az elso felkeles volt csak gond de masnap mar siman setalgattam es ellattam a babamat.
2014. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
amiatt bantam higy tovabb kell a korhazba maradni de 1-2 nap alatt elfogadtam a helyzetet. a sebem nem zavar buszke vagyok ra :)
2014. okt. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg h császár lett a vége. Nekem az volt a fontosabb h egészséges legyen. Első felállás után nekem már semmi bajom sem volt. Igazából nekem a 12 óra vajúdás sokkal roszabb emlék nem is szeretném többször átélni.
2014. okt. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az elsőnél elég selejtesnek éreztem magam, mert terhességi komplikáció miatt lett császár és a babám még maradt volna, amikor "kilakoltatták". Ráadásul utána meg elég magas trombózist kaptam, így vissza az intenzívre babázás helyett... és otthon is sok hónapig nem tudtam ellátni a saját gyerekem egyedül. Szóval a szuperanyaságom álmát sirattam, amíg meg nem tanultam örülni annak, hogy megúsztuk.

A második is császár lett, de ott már úgy voltam vele, hogy (sokáig mérlegelve) ez a biztonságosabb megoldás - a babának mindenképp -, így egyáltalán nem bántam.

2014. okt. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én hüvelyi úton szültem, de császározni kellett volna. Bár nagyon szép élmény volt és most már rendben vagyunk, nagy hiba volt az orvostól (Ő is elismerte), hogy úgy döntött hagyja hogy kinyomjam a babát. 165 cm és 60 kilóval mentem szülni 3500grammos 50 cm-s kisfiamat (első gyerek). Szétrepedt a méhfal, átszakadt mindhárom méhszáj, végigrepedt a gátam. 1 órát varrtak utána, több mint 40 varrás volt bennem.
2014. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

12 óra után császár, már bármit megadtam volna érte. De a vajúdás bármennyire fájdalmas volt, így utólag jobb, hogy átéltem Magát a császárt egyáltalán nem bánom. Azt viszont nagyon, hogy mivel altattak, nem láthattam a babát, nem én ölelhettem át először. Ő is aludt, ezért az édesapja is csak 1 percre (sem) foghatta meg. Én több mint 8 óra múlva mehettem csak érte.

Ettől ő még boldog 6 hós baba, nekem hiányoznak kicsit ezek a pillanatok.

2014. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!