Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császár utáni varratszedés...

A császár utáni varratszedés nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Már volt egy császárom, de akkor kapcsozva voltam nem varrva, az nem volt annyira kellemetlen. A varrattal is hasonló élményre számíthatok?
2014. okt. 27. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem az már semmi volt! Alig éreztem, kb. 2 perc sem volt.

Az addigi fájdalmakhoz képest, ez csikizés volt.

2014. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a rész a varratszedésre már érzéktelen volt, így nem fájt, alig éreztem. Azóta se érzek ott semmit, ha megkaparom sem, pedig 3,5 éve volt. :)
2014. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
meg sem éreztem.
2014. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem volt fájdalmas nekem a császár után, de volt olyan nőgyógyászati varratszedésem ami viszont fájt, de azt nem én dokim csinálta, szerintem csak azért, mert bunkó volt a doki. De alapvetően nem volt olyan nagy fájdalom, csak ahhoz képest amit vártam császár után még jól is esett, hogy nem húzódik, de ez lapar műtét utáni varratszedés volt, ami kellemetlen volt.
2014. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. A doki egyszer csak közölte, hogy kész. Én meg néztem, azt sem tudtam, hogy már elkezdte. :) Ne félj tőle, semmiség.
2014. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Jót beszélgettünk közben a dokimmal :)
2014. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én észre se vettem, közben beszélgettem az orvossal aztán csak egyszer mondta h kész, meg is lepődtem h ennyi volt.
2014. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor nem parázok rá :).

Csak néha annyira feszül az egyik helyen, hogy ilyenkor úgy gondolom, hogy be fogok tojni, ha azt meghúzza :).

2014. okt. 27. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:

hát akkor csak nekem fájt :)

egyik oldalt megvágta a varratot aztan megfogta a szalat es berantotta mint egy láncfüreszt...azert a nem éreztem-től messze volt...remélem most sima szülés sikerül...:)

40 hkm

2014. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó nem vagy egyedül!!:)Nekem is fájt,de nagyon!Szintén úgy csinálta hogy az egyik végét elvágta majd hirtelen kirántotta:rettenetes volt!!Rosszabb volt mint az első felállás,nem tudom miért!Sogórnőmnek,barátnőmnek sem fájt.Nem vagyunk egyformák!:)
2014. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!