Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy zajlik a programozott...

Hogy zajlik a programozott császár Győrben?

Figyelt kérdés
Jövő héten kapok időpontot, és addig a senki nem akart válaszolni a kérdéseimre. Nekem meg azóta is jár az agyam...
2014. okt. 21. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
reggel bemész a megbeszélt időpontba, ott a szülésznők felveszik az adataidat... utána elvisznek az előkészítőbe, ahol infúziót és katétert kötnek be, majd átvisznek a műtőbe ahol megkapod az epidurált (mert gondolom azzal lesz)és már vágják is a pocakod... babát kihozzák apukának, kiviheti megmutatni a rokonságnak, utána téged ahogy elrendeztek betesznek 1 napra megfigyelőbe.. :)
2014. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorben nincs 1 napos megfigyeles csaszar utan, 3 ora megfigyeles van, majd kitesznek az osztalyra. A mutet utan 12 oraval segitenek felallni, megmosdani, utana adjak oda neked a babat. Bocsi, de angol billentyuzetem van.
2014. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akit én ismerek őt csak másnap rakták ki osztályra, pedig reggel volt a császára... persze lehet más miatt tartották a megfigyelőbe egy napot, ezt nem tudom...(lehet mert örökbe adta a babáját és nem siettek vele, hisz úgysem lehetett a babával?)
2014. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!