Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen egy átlagos császáros heg?

Milyen egy átlagos császáros heg?

Figyelt kérdés

Mennyire látszik mondjuk bikiniben? Milyen hosszú?


Esetleg képet tudnátok mutatni? Természetesen nem a sajátotokról, ha nem szeretnétek. Jó a belinkelt kép is, nézegettem én is, de nem tudom, hogy milyen az átlag :)


2014. okt. 28. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 éves, bikiniben nem látszik, mert szőr alatt vágják. Esélye sincs kilógni a bikiniből. :) Kb 10-12 cm és egy nagyon vékony halvány csík. Szerintem ha mutogatnám, laikus észre sem venné, csak az, aki tudja, hogy császáros voltam és mit kell nézni.
2014. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy képet nem teszek fel, de 35 hetes terhes vagyok, nem hiszem, hogy sokat látnál belőle. :)

1. voltam.

2014. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alig lehet latni.bikiniben meg egyaltalan nem latszik.
2014. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szinte egyáltalán nem látszik.
2014. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

5 hónapos császáros heg:


[link]


[link]

2014. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hűű, ez tényleg nem vészes :) Köszi csajok!

Még annyit mondanátok, hogy kb. mennyi idő felépülni a császárból? Mit mikor tudtatok csinálni?

pl.:

-felkelni

-normálisan mindent (házimunka, gyerek ellátása, stb) elvégezni, mint előtte

-sportolni

-szexelni

2014. okt. 28. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:

-felkelni: Nekem ez volt a legrosszabb. Az első 5 hét maga a pokol. :( Oldalt fordultam, és derékból ültem fel.

És amikor műtét után fel kell állni először... Ááááh, szörnyű.


-normálisan mindent (házimunka, gyerek ellátása, stb): 2-3 hét.


-sportolni: 3 hónap után már futottam.


-szexelni: 6 hetes kontroll után. Picit éreztem a belső heget, de utána már sokkal jobb minden nappal.

2014. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia.mutet utan masnap rossz felkelni.de nekem 2-3 nap utan mar nem volt rossz.meg a doki is meglepodott hogy hogy ulok meg ilyenek.azt mondta olyan vagyok mint aki nem is szult.nekem sokat segitett a halos bugyi mert a hasamat nyomta es igy nagyon jo volt.tartotta.a sebemnek is igy jo volt.mikor hazaengedtek az 5.napon otthon hason fekudtem es mindent tudtam csinalni. mondjuk nekem nem volt nagy hasam terhesen sem gondolom ez is szamit.ne aggodj minden rendben lesz
2014. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, heg: halvány, kicsi, alig látható.

Műtét után felkelni először: pokol...(főleg a magas kórházi ágyról). De aztán már nem foglalkoztam vele, mert megkaptam a babámat, és valahogy utána nem érdekelt, hogy fáj. (Fájt persze, de valahogy a tudatom háttérbe szorította.)

Normálisan mindent elvégezni: öt nap után muszáj volt, senki sem jött segíteni, (azóta már ex) férjem meg két nap után hazamenekült az anyukájához két hétre, mert "nem tudott aludni és kikészültek az idegei". Szerencsére semmi bajom nem lett, csak nem voltunk sétálni egy darabig, mert senki se vitte le a babakocsit.

Sportolni: arra valahogy nem nagyon volt igényem, a baba meg a házimunka mellett, viszont nagyokat sétáltunk, miután apuka visszajött.

Szexelni: 6 hetes kontroll után

2014. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert vigyazz, ne ugralj fel par nap mulva!! Veszelyes lehet! En hetekig oldalazva keltem és sok szunetet tartottam napkozben, nagyon figyeltem a sebemre, hiszen ez nem egy szunyogcsipes! Ne te akarj a legugyesebb lenni, ikabb a legovatosabb:)
2014. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!