Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után négy...

Császáros szülés után négy évvel "kényszeríthetnek" a hüvelyi szülésre?

Figyelt kérdés
Markusovszky kórház, Szombathely

2014. okt. 4. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Mert legtöbb esetben éppen azért kell küzdeni, hogy császár után hüvelyileg szülhessen az anyuka.
2014. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én Angliában fogok szülni, első szülésem császár volt még otthon, pont 4 év lesz a két gyerkőc között. Itt nagyon preferálják a természetes szülést, szinte csak az utolsó utáni pillanatban tolnak bárkit is a műtőbe. De még itt sem győzködtek arról, hogy legyen természetes szülés. Egyszer felajánlották, de nem kellett küzdenem.
2014. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Ezt hogy érted?
2014. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Úgy hogy nagyon nem akarom megint megpróbálni. Szörnyű volt.

Ez a babó véletlenül csúszott be, nem mertem volna azt a tortúrát újra megkockáztatni.

Erre pénteken közölte a védőnőm, hogy örülhetek, természetes szülésre "ítéltek".

Mert nem indokolja semmi a császárt.

Na azóta rémálmaim és olyan gyomoridegem van, hogy enni se nagyon bírok.

2014. okt. 4. 20:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogadsz dokit, ő biztosan semmire nem fog "ítélni", hanem úgy csinálja, ahogy te szeretnéd.
2014. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Legyen egy fogadott orvosod és vele beszéld ezt meg.

Akkor tuti a császár.

2014. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Ne idegeskedj ezen! Csak annyit kell tenned, hogy ha elindulnak a fájások, akkor azt mondod a dokinak, hogy nagyon húzódik, fáj a heged. Hidd el, egyből készítik a műtőt a császárhoz. Én is így tettem.
2014. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
huu én két hete szültem hüvelyi úton, pedig 22 hónappal ezelőtt császárral született a kislányom. Szó sem esett hogy császár lesz, pedig én is arra készültem,de így utólag egyáltalán nem bánom hogy így alakult.
2014. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Tolem megkerdezte az orvosom(magan), hogy az elso gyerek hogy szuletett.Mondtam, hogy huvelyi uton, de most jobban szeretnek csaszart ha lehetseges.Erre annyit mondott, hogy rendben, akkor csaszar lesz.
2014. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát amit magánorvosra költhetnék, azt inkább egy új kazánba invesztálom.
2014. okt. 4. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!