Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egy hónappal...

Szülés után egy hónappal mertem megnézni mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok borulva a latvanytól.

Volt kozuletek valaki hasonló helyzetbe?

Ráadásul még mindig fáj ott lent.


2014. nov. 2. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mitől rémültél ennyire meg, vagy mire számítottál?

Én két hetesen néztem, de szebb volt, mint amire számítottam.

A fájdalommal kitartás, gondolom folyamatosan enyhül.

2014. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! 1 hónapja szültél. Viszont el kell szomorítsalak, már soha nem lesz a régi. Esetleg a 6 hetes kontrollon emlitsd meg a dokinak, ha még akkor is érzel fájdalmat
2014. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is így voltam vele az első szülésem után. Repedtem minden irányban, tele voltam varrattal, horror volt. A második-harmadik szülés meg se kottyant (se vágás, se varrás), úgyhogy ez ne vegye el a kedved :).
2014. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak gátmetszésem volt, ami már a szülés másnapján is alig fájt, simán tudtam ülni, nem repedtem, áldom a doki kezeit. Ennek ellenére rémisztő látványt nyújtottam, a férjem, amikor meglátta csak annyit mondott, hogy ez egy Alien, én meg röhögtem, mert nekem is az jutott róla eszembe egyszerre. A helyzet sokat azóta sem javult látványilag, de funkcióját tekinte jobb mint volt. Röviden, tömören, nem nézegetjük, de isteni a szex, jobban élvezem mint szülés előtt. Úgyhogy nyugi, lehet, hogy punci szépségversenyre már nem nevezhetsz be, bár az is lehet, hogy a tied még szépülni fog, de ez nem jelenti azt, hogy a fő feladatát ne tudná ellátni. Csak idő kell neki, azért nagy dolgok történtek ott.
2014. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem, csak én voltam ilyen:D Hát én is kiborultam. Szülés után mondták, hogy most már elmehetek pisilni, fürüdni. Mikor megtöröltem volna magam, hát majdnem elsírtam magam, amitől odalent éreztem. Férjemet kértem meg rá, hogy nézze meg, hogy tényleg olyan brutálul néz ki, mint ahogy érzem? Mondta, hogy elég csúnya, de megpróbált nyugtatgatni. Hetekkel később mertem ránézni. Beletelt egy kis időbe, mire meggyógyult. A fájdalom is majd elmúlik, ne aggódj. Sokkoló, ha az ember nem számít rá. Persze ezt a részt elfelejtik elmondani, mikor szülésélményeket hallgatsz az idősebb rokonoktól:D

Most készülök a második szülésre lassan, remélem nem lesz olyan brutál, de tudom, hogy benne van a pakliban. Mellesleg most terhesség alatt is úgy be van durranva az egész, teljesen máshogy néz ki.

33hkm

2014. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!