Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri kórházban a szülészete...

A győri kórházban a szülészeten a babákat van lehetőség megnézni kivetítőn?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kivetítő. Ha valaki meg szeretné nézni a babát, azt a folyosón teheti meg, az üveg ajtó mögött.
2014. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mi a helyzet császár után? Mikor még nem kaphatja meg az anya a babát, de a rokonok kíváncsiak már?
2014. máj. 19. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Apuka megkapja szépen becsomagolva, és bemutatja a kint várakozó rokonságnak:) szuper a győri szülészet!
2014. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as jól mondja... nincs se kivetítő, se ablak.. a társalgóba simán ki lehet vinni a babát és ott lehet vele lenni végig a látogatási idő alatt :) császár után apuka viheti, rendes szülés után meg te magad :) mert amúgy is végig veled van a szobában... max ha pihenni szeretnél kicsit akkor viszik be a csecsemősök magukhoz :)
2014. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ezek jó hírek :)
2014. máj. 20. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem más a véleményem a győri szülészetről.

A dokim és a szülésznőm nagyon rendes volt, de a többi nővér...

Egyágyas szobában voltam ikrekkel. egy nap kb egyszer néztek ránk. Császáros voltam. más a műtőben bemutatkoztak a segédek. nem tudtak megbökni mert tiszta ödéma voltam. meg beszóltaak hogy mekkora hasat növesztettem. Azt hozzáteszem hogy 2db 3 kg babát hordtam 37+6 hétig a 160 cm magasságommal.

a 3. nap éjjelén vitték el a babákat nagykegyesen hogy tudjak pár órát aludni de már hajnalban hozták is vissza őket. Arról nem is beszélve hogy mindkét babát szoptattam de már sokszor bőgve annyira fájt. nekem nem voltak segítőkészek :(

2014. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

úgy sajnálom, hogy ilyen rossz élményben volt részed! 3. császárom volt januárban,Vajda dr a kezelőorvosom, csodálatos élmény volt...talán túl görcsös voltam a szopi miatt h sikerüljön, de végül nekem pont a nővérek segítettek. Én is egyedül voltam a picimmel, jó lett volna pihenni de így volt biztosítva h beindul a tejtermelés.

2014. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam:) 3-as voltam nem 6-os:)
2014. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!