Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy nem tágulok?...

Normális, hogy nem tágulok? November 5-re voltam kiírva. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
40 hetesen c2000 a méhszáj csináltak magzatvíz vizsgálatot az orvos kitágította 1 ujjnyira, hogy megvizsgáljon. Ma 40 hét 2 naposan c2111.
2014. nov. 7. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is így voltam...kiírt után 15 nappal szültem, úgy kellett megindítani (mondjuk eleve egy héttel valószínűleg elszámoltuk, de akkor is még 8 napot túl hordtam.)
2014. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem! pedig már nem bánnám ha.megszületne :(

Hüvelyi szülés volt vagy császár? Hány óra alatt lett meg a pici?

2014. nov. 7. 17:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Végül indították a szülést, mert már zavaros volt a magzatvíz. Amúgy lányom ki tudja meddig bent maradt volna...

Sajna nekem császár lett, mert vajúdás alatt sem akartam tágulni. C1111-nél megállt a tudományom.

De már nem bánom. A lényeg, hogy bent nem maradhatott, valahogy ki kellett jönnie. S egészséges.

2014. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egy napot húztam rá. Magzatvíz szivárgás miatt kerültem be a kórházba, ekkor 1 ujjnyira voltam nyitva. Gyors burokrepesztés után kezdődtek az igazi fájások. Nem viccelek, kb 5 brutál fájás hatására kinyíltam twljesen, és már jöttek is a tolók. :)
2014. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. 4 orat vajjudtam vegul csaszar lett, kitagultam csak nem fert at a feje.
2014. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 héttel a kiírt után, 12 magzatvíz vizsgálat után 3111 volt a méhszáj értékem. Kiírtak másnapra szülésindításra, de a délutáni nst-ről azonnal toltak a műtőbe, sürgősségi császárra.
2014. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40+5nél indult meg a szülés, 40+6ra szültem, 19 órát vajúdtam, csak a vajúdás 11.órájában kezdtem tágulni, addig totál zárt volt a méhszáj.
2014. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor még bármi lehet. Köszönöm a válaszokat :) jó egészséget :)
2014. nov. 8. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:
En c3000-rel mentem inditasra!!! Burokrepesztes, oxitocin ezerrel, 1 ujjnyira tagultam, fajasom nem volt, igy mutottek. Most is varandos vagyok, elvileg termeszetes szulesre keszulok, terhessegi cukor miatt 1 hettel elobb inditanak. Orvos azt mondta ha ugyanolyan zart leszek mint a lanyomnal, akkor val.szeg megint nem fogok reagalni az inditasra.
2014. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia, már biztos megszületett a babód, jól vagytok? minden rendben ment? én 21-ére vagyok kiírva, ma ment el a nyákdugó és már teljesen izgalomban vagyok, hogy mi lesz... :) Jó babázást :)
2014. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!