Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogant a babám? Az...

Mikor fogant a babám? Az utolsó menstruálcióm november 12. -én volt, de a 12 hetes ultrahangon 12 hetes és 4 napos volt. Végül is a számított kornak megfelelő de mensi előtt nem eshettem teherbe? Októberben nem foganhatott? Az UH mennyire pontos?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

?

Mit szeretnél?

Nem gondolod, hogy egy kicsit több adat kellene?


12. heti ultrahang dátuma?

Mit hoztak ki a szülés várható idejének?

Hány naposak voltak a ciklusaid?


Mivel ennyit se tudtál megadni, szórakozz te (a kalkulátorral):

[link]

2014. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Nov.12 volt az utolso menstruaciom,de mivel a 12 hetes ultrahangon is es 8 hetesen is idosebb volt 3 nappal igy a naptar szerinti aug.19- es idopontot atirtak aug 16-ra.Tehat az en babam nov.23-an fogant,mig nalad valooszinu nov.22-en...
2014. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó mensitől számítva küldtek gondolom a 12 hetesre. Akkor mi a gond, ha a baba 12+4 hetes volt? Az én fiamat az ultrahang eleinte pár nappal, majd később már 1,5 héttel is nagyobbnak mutatta (38+6 hetesen szültem). Azóta gondolom voltál már UH-n, mivel február óta már eltelt 3 hónap. Gondolom az már kiderült volna, ha 1 ciklussal korábban fogant a baba.
2014. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem össze vissza irogattàk,hogy mennyi idös terhes vagyok.NAgyon aggasztott vègig.2hèt tolódàs volt.SZülès idöpontvàltoztatàs is volt.Folyton szàmolgattam.Igaziból szerintem annyira nem pontos az uh.A baba tudja hidd el!Persze a vège fele màr tudtam,hogy mikor fogant,kisakkoztuk a pàrommal.DE tènyleg felesleges emiatt idegeskedni,szàmolgatni.4 nap meg semmi!
2014. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első babám sokat aggódom...de most olvastam ,hogy az utolsó mensitől számolják viszont ugye később fogant. Ha azt mondják 5 hetes terhes vagyok akkor a baba kora csak három hét...Annyira új nekem ez a dolog.Eddig nyugodt voltam,most minden miatt aggódom... :)
2014. máj. 11. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!