Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnak egyesek...

Fogadott orvosnak egyesek miért nem akarnak fizetni? Ez nem bunkóság?

Figyelt kérdés

Pár kérdésben olvastam, hogy xy dokit felfogadták orvosnak, de fizetni már derogál neki a szülés leveztéséért. Vagy valaki számára ennyire nem világos, hogy akkor ott az ügyeletes orvos, annak nem kell fizetni?


Szerintetek ez nem bunkóság? ?



2014. nov. 9. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Talán mert nem voltak elégedettek a doki "szolgáltatásaival"? Ez ugyanis hálapénz.. amit akkor ad az ember, ha tényleg hálás az orvosának..
2014. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem teljesen hálapénz. Itt felfogadja az ember, hogy ott lesz szüléskor. Ha ott volt, és elvégezte a feladatot, ki kell fizetni.
2014. nov. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez szerintem sem hálapénz. Felfogadta, ki kell fizetni. Pont.
2014. nov. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

De,bunkóság. Ez olyan,minths engem sem fizetnének ki. AKkor bezzeg háborognának az anyukák ha nem kapnák meg a gyest, családit,gyedet.

Ha felfogad egy dokit, talán utána kellene nézni miröl is szól a dolog...

3x szültem, egyszer sem fogadtam, nem is kellett fizetnem olyanért senkinek ami igenis ingyen jár . Aki extra szolgáltatást igényel az perkáljon...

2014. nov. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Bunkóság, de én is csak olyan eseteknél olvastam ezt, ahol nem volt elégedett a szülő nő a fogadott orvossal. (Mert pl. komplikáció történt vagy ott sem volt.)
2014. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
A kérdés tényleg az miért nem fizetnek neki. Bunkóság és bátor dolog...nekem volt fogadott orvosom, de nem jött be a szülésre, ez is bunkó dolog volt. Legszívesebben elküldtem vna melegebb éghajlatra, de sose tudni mikor hoz vele újra össze az élet, és lehet nem felejt, és akkor úgy állna az emberhez is.
2014. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Bunkóság természetesen,de hallottam olyan esetet, ahol csodálkoztam, hogy kifizették, mert nem ment be időben, csak akkor mikor már az ügyeletes elkezdte a császárt, mert nem várhatott tovább. Ha nem fogadják fel jobban jártak volna.
2014. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 homo ludensz ***** válasza:
90%

Ezeken okulva,vagy ezektől tartva fordul elő egyre sűrűbben hogy előre elkérik a dokik a borítékot amit viszont a páciensek tartanak bunkóságnak.

A fogorvos kihúzza a beteg fájós fogát s az lekászálódik a székről és megkérdezi: mennyivel tartozom doktor úr?

Válaszol a doki: adjon annyit mint amennyire akkor gondolt mikor még bent volt a fájós foga.

2014. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Nehogy mar a komplikacio az orvos hibaja legyen.

Ok hozott anyagbol dolgoznak...

2014. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%
Nem bunkóság, amennyiben hétköznap délelőtt szül vagy az illető doki az ügyeletes. Ebben az esetben inkább az a bunkóság, ha elfogadja a dr.
2014. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!