Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nemrég szült Szombathelyen...

Aki nemrég szült Szombathelyen, tudna mesélni, milyenek a körülmények, ott dolgozók, mit adtak, mit kellett vinned?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 15:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nem bunkóztam feltűnt hogy én írtam le a legrészletesebben a dolgokat ?? Gondolom azt nem nézted. Csak megkérdeztem ennyi már ez is baj???
2014. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
MOst szigorítottak már tényleg csak ott dolgozó engedhet ki.
2014. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ez komoly...

Bár mondjuk pár hónapja volt ez a csecsemőlopás a kórházban, gondolom ezért. És jobbis így. 3-5 nap kibírható, olyankor fáradt az ember és fáj mindene :/ Én pl abszolut nem is örültem a látogatónak, csak apukának de neki nagyon :) És a lényeg hogy egy egészséges babával térjünk haza :)

2014. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi, kedves 17-es, de nekem így jött le a dolog. Elnézést! Mivel a szüleinktől 500 km-re lakunk, ezért csak a férjem jönne látogatni, és így jól esne, ha tovább ott lehetne velem, mint a látogatási időben meghatározott 2 óra.
2014. nov. 13. 15:55
 25/32 anonim ***** válasza:
Ott lehet többet. Te bármikor kimehetsz. Elmehetsz büfébe, kimehetsz kevegőzni stb csak a babát nem viheted ki.
2014. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Amúgy az egyik kérdésedre a válasz végig veled lehet a baba. Fiúkos redszer van akkor húzod át a babát a szobába amikor akarod akár éjaszakára is amikor jólesik. Arra figyelj ha nem vagy a szobába told vissz a babát csecsemős szobába. Ja és a babával a szárt részlegen sem sétálhatsz szólnak érte( baleset veszélyes volt rá példa hogy a kismama rosszúl lett és babával együtt esett össze.) Látogatásnál van kiskocsi abba tolhatod ki a babát és minden szobához 1 kocsi van az az összesen 3db szóval sokan lesztek rá. Van még kérdésed?
2014. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
És hány fősek a szobák? Köszönöm az eddigi válaszaitokat!
2014. nov. 14. 16:46
 28/32 anonim ***** válasza:
Van 3 fős és 6 fős.
2014. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
na hogy vagytok??
2014. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, elég jól bírom még, csak hamar fáradok. Még 1,5 hónap, és izgalmasabb lesz az életünk. :)
2014. dec. 3. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!