Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Babavárás során a harmadik...

Babavárás során a harmadik trimeszterben végig refluxos tüneteim voltak, amik most hirtelen megszűntek. Ez jelentheti a közelgő szülést?

Figyelt kérdés

38. hétben vagyok. Úgy olvastam, hogy szülés előtt 10-14 nappal lejjebb száll a baba feje, így felszabadul a gyomor (és a légzés is könnyebb lesz).

Valakinek van ebben tapasztalata?


2014. nov. 10. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt 1 héttel szállt le a hasam. A tiéd lent van? A pocakod fölött a melleid alatt van egy tenyérnyi hely?
2014. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én észre sem vettem, csak néhány napja mondta ismerősöm, hogy más formájú lett a pocim. Most ahogy nézem, egy kisebb tenyérnyi hely van a melleim és pocim között :-)
2014. nov. 10. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, nagyon sokat szenvedtem a gyomrommal. Kb 1 hete nincs ilyen problémám és 1-2 napja mondják, hogy már milyen lent van a pocakom.

Ma a dokim azt mondta, hogy szerinte éjjel vagy holnap találkozni fogunk, mert már 1111 a méhszáj és jóslózom is. Ehhez képest szombaton még 3000 volt. Jól belehúztunk.


38+5 hkm

2014. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as: hú, ez izgalmas! Jóslófájásaid vannak/voltak?

Szedsz valamit (gyógytea, homeopátiás bogyók, stb)?

2014. nov. 12. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Málnalevél teát ittam, sajnos a laktózérzékenységem miatt a homeopátiás bogyókat nem bírtam. Viszont tegnap pontban délben megszületett a kisfiam, úgyhogy bejött a dokinal a jóslata :) éjszaka érkeztünk a kórházba, mert elfolyt a magzatviz. :)
2014. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
josló fájások nem mindekinél vannak,leszáll a pocakod dolog nem mindekinél igaz,ha lemegy se jelenti a szülést
2021. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!