Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire jó ez a munkáltatónak...

Mire jó ez a munkáltatónak hogy egy munkát amit meghírdetett probál rossz színben feltűntetni az interjú során? Ez már a harmadik ilyen eset!

Figyelt kérdés

Már a harmadik interjún vagyok túl és mindegyik állásnál a meghírdetett állást probálja a munkaadó rossz színben feltűntetni.Pl hogy ez ilyen meg olyan munka,sokan kihullottak már innen,van itt egy kemény mag(régi munkatársak).Kb az jött le hogy teljesen maga ellen beszél,ok hogy a tényeket mondta,na de mire jó ez?

Én ha nagyon felakarok venni valakit,akkor azon vagyok hogy bíztassam és lássam rajta a lelkesedést,na most egy ilyen "lelkesítő" beszéd után ki lenne lelkes?Kb úgy jött le hogy a keménymagba nehéz beilleszkedni és hogy már sok ember megfordult ott.

Mire jó ez egy munkaadónak?


2014. aug. 27. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad is,csak a tényeket közölte.
2014. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fel akar készítenim hogy mire számíts, meghátrálsz-e a nehézségek miatt, vagy van már más jelöltje és le akar beszélni, ki tudja.
2014. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Talán azt tesztelik, elég kitartó vagy-e. Viszont te visszautasítottad, tehát ebből már kiderülhet számára, hogy nem vagy túl megbízható ilyen szempontból.
2014. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt akkor csinálom mikor úgy látom a munkavállaló nem elég kitartó és valójában nem is akar dolgozni....

Felesleges körök lefutásának megelőzése ez,nem kell a későbbiekben kirúgni....


A másik verzió valójában meg van már a melóra az ember csak még valami oknál fogva nincs ott.

2014. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,de elég érdekes.Ha nem rám gondolt volna,akkor nem hívott volna be 2-szer is interjúra.Szóval nem értem igazán.Majd a végén oda nyögi nekem,hát nem látom hogy elég lelkes lenne.Mondom ezek után hogyan lennék az?Lelkessen megyek,majd lelomboznak.Ok persze ne hazudjon,de minden munkahelyen van legalább egy hülye,nem tudom minek kell ezt kiemelni?
2014. aug. 27. 15:33
 6/7 A kérdező kommentje:

Én ezt akkor csinálom mikor úgy látom a munkavállaló nem elég kitartó és valójában nem is akar dolgozni....

Felesleges körök lefutásának megelőzése ez,nem kell a későbbiekben kirúgni....


A másik verzió valójában meg van már a melóra az ember csak még valami oknál fogva nincs ott.



Hát akkor jó nagy hülyék vagytok már bocsi.Én nem pazarlom az időmet akkor senkire,ráadásul nem kétszer egymás után.Kétszer 40 percet.Rádásul akkor nem mondom neki elötte hogy jó akkor jövő hét szerdán kezdhetsz.Pff mi ebben a logika már nem azért?Idioták a magyar munkaadók rá kellett jönnöm.

2014. aug. 27. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam tök mást mondott. Ès nagyon szar volt a meló.
2014. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!