Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor illik...

Szülés után mikor illik odaadni a pénzt a fogadott orvosnak/szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Rögtön szülés után, ha összeszedte és kialudta magát az ember? Vagy csak hazamenetelkor?
2014. nov. 10. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam a kórteremben mindenki előtt a kezébe nyomni a borítékot, így 1 héttel később, varratszedésnél adtam neki. Akkor ugye "kettesben" voltuk.
2014. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hazamenetelkor adtam.
2014. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miután megszületett a fiam elvitték rendbe rakták vissza hozták és hármasban hagytak minket. Párommal és a babával. Két órán át. Aztán bejött a szülésznő megnézni hogy vagyunk. Nem volt fogadott dokim se semmim de a szülésznőnek adtunk egy kevés pénzt hisz ő segítette világra a kisfiamat. :)
2014. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két szülésnél a hat hetes kontrollon adtam oda az orvosnak. A szülésznőnek a kórházban, amikor bejött megnézni minket és nem voltak ezren a szobában.
2014. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a szulesznonek a ferjem adta oda amikor engem elvittek a babaval a szuloszobarol (sunyi no volt amint megkapta a penzet sose lattam tobbet pedig azt igerte benez hozzam) az orvosomnak elore fizettuk, nala igy megy.
2014. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a 6hetesen kontrollon szokták oda adni :)
2014. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a legkényelmesebb a 6 hetes kontrollon odaadni. Akkor már túl vagytok mindenen, meg tudod köszönni a terhesgondozást és a szülést.
2014. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne rögtön add oda, mert ha olyan, akkor onnantól a kórházi tartózkodás alatt már le fog sz*rni, míg ha "várja" még a pénzt akkor nagyon kedves, odafigyelő lesz amíg bent fekszel :) tapasztalat, a szobatársam ki volt akadva, hogy a dokija a szülés óta még csak sem kérdezte mi van vele, aztán kiderült, hogy rögtön odaadta neki a borítékot.
2014. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Épp azért akartam minél előbb odaadni, nehogy azt higgyék, hogy nem kapnak semmit. De ezek szerint érdemes inkább megvárni, hogy "megdolgozzanak érte" :-)
2014. nov. 11. 17:54
 10/11 anonim ***** válasza:
szülés után 12 nappal a varratszedéskor adtam oda, amugy a legközelebbi kontrollon, nekem ezt mondták és bejött :)
2014. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!