Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A II. számún bejöhet hozzám a...

A II. számún bejöhet hozzám a férjem és a kislányom, ha nem kapok 1 ágyas szobát?

Figyelt kérdés
Hogy megy ez ott?
2010. jan. 28. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kórterembe nem mehetnek látogatók.

A babót ki lehet tolni a folyosóra az üveg mögé, te pedig kimehetsz hozzájuk.

Nem tudom, hogy voltál e már fent az elsőn, ahogy felmész a lépcsőn van egy üvegajtó, ha bemész egy nagyobb helységbe jutsz, ahova a lift is felvisz, itt vannak padok, le lehet ülni, de pl. ezen kell áttolni a gyerkőcöt, ha a csecsemősökhöz akarod beadni. Aztán megint egy üvegfal üvegajtóval, és az már a gyermekágyas osztály folyosója. Onnan nyílnak a kórtermek.

Szóval ha nincs már látogatási tilalom, csak a liftes folyosón találkozhatsz velük.


De mi pl. úgy csináltuk, hogy a gyermekágy másik végén van a terhespatológia. Én oda mentem át, mert oda már feljöhetnek a látogatók, és az ebédlőben tudtam enni, meg beszélgetni. És akkor már látogatási tilalom volt, de a patológián még nem.

A babót pedig akkor tudod "élőben" megmutatni, ha úgy időzíted, hogy már ottvannak a férjedék, te pedig akkor tolod át a csecsemősökhöz "megörzésre".

Így nem nézegethetik hosszan, de azért mégis jobb, mint üveg mögül.

2010. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden úgy van valóban, ahogy az első hozzászóló írta. Én is "pont toltam át" a babát az őrzőbe, és akkor a rokonok odajöttek gyorsan megnézni. Viszont a nővér pont meglátta és ránk szólt, hogy nem szabad, szóval én lebuktam :)
2010. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek. Kislányomat is beengedik oda, ahová kiülhetek? 2 éves..
2010. jan. 28. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze beengedik!!! :-)
2010. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok! Mikor mondták, hogy lehet, h tilalom lesz, akor sírva fakadtam, h 3-4 napig nem láthatom.

Február végén vagy március elején fogok szülni.

2010. jan. 29. 08:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez miatt, biztos fogod látni őket! :-)

Gratulálok a babához, és könnyű szülést kívánok! :-)

2010. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor:) mindig lemarad vmi

köszi!:)

2010. jan. 30. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!