Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az már a szülés előjele...

Az már a szülés előjele lehet, hogy tegnap óta kevesebbet és gyengébben mozog a babám?

Figyelt kérdés
A második terhességem, de a lányomnál teljesen más volt ez a vége felé járó időszak.Ő végig "normálisan"mozgott és vajúdás előtt két órával fordult egyet bennem, aztán már mehettünk is lassan.Most a fiam állandóan ijesztget, de tegnap óta tényleg enyhébben mozog és már időben is ott vagyunk, hogy jöhetne de nem érzek semmit!Ez vihar előtti csend lehet?Volt valakinek ilyen?
2010. jan. 28. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a front kavarja meg a babád? Én is már várom a végét nagyon, ugye a terhesség alatt folyamatosan változik a mozgásuk és furcsa, hogy eddig így érzeztem, aztán amúgy. Mire az ember megszokja az új mozgást, akkor már megint máshogy mozog. Nekem már csak nyomogatja magát, popsiját, lábát, kezét szoktam érezni és ritkábban mint régen. Olyan mintha alvás közben nem mozogna annyit a keze-lába. Ha nagyon nyomogat, beszélek hozzá, megsímogatom a pocim és újra csendben van. A doki 1 hete nézett UH-val, a ctg jó. Én ezzel a hideg idővel, esővel, hóval vettem észer, hogy akkor nem annyira aktív.

38+1 hetes

2010. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez eddig pont fordítva volt azért izgulok!A csapadékra viselkedett úgy, hogy kiakarta rúgni a ház oldalát és jóslókat produkáltam.Amúgy 9 napom lenne vissza.Hát majd elválik,de azért köszike a gyors választ.
2010. jan. 28. 13:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja én kedden voltam UH-on és CTG-n és minden ok volt,de azért megjegyezte a CTG-s, hogy ha változna a mozgása inkább szóljak.Na ezért sem tudom mit csináljak.Egyenlőre várok,aztán majd elválik.
2010. jan. 28. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A végén nekem is nagyon belassult. Igaz nem is volt sok helye. (4kg-os bébi lett)De ezt azért nem mondanám szülés előjelnek.
2010. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!