Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallot vagy ismer valaki...

Hallot vagy ismer valaki dokit budapesten, aki kérésre császározott már?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére nem. Valamire való orvos ilyet nem tesz. Nem véletlenül. Az orvosi eskü része, hogy "ne árts". A császár nem lehetséges alternatíva, hanem életmentő műtét.


Tanulmányozd (szakmai protokoll, nem nőklapja cikk:)


[link]

2014. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hazban lakik par emelettel feljebb egy csaj,tole kerdeztem miutan megszult,h na milyen volt?nehez?erre kozli h nehez igen..csaszar..nekem meg a csaszar volt a legnagyobb felelmem de szerencsere siman szultem.eskerdezem tole h dehat miert mi volt a baj?erre kozli h jaaa en kertem....ugye kozos a vedononk,es mondta h latszik a csajon h utolag megbanta...

ugyh sajnos van ilyen doki,bar nem tudom ki az.

2014. nov. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már a múltkor is volt ilyen kérdés. Akkor is leírtam, hogy Kia dr vállal ilyet. Drága talán? Olcsóbbat nem fogsz találni,aki elvállalja.
2014. nov. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem rengeteg orvos vállal ilyet, csak a magánrendelésen csukott ajtó mögött mondja a kismamának, hogy igen.
2014. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mi a fene ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani ! Nekem az 1. sima szülés volt -4kg-os nagy gyerek- a második faros volt 4 kg. körüli, és már elmúltam 30 és főorvos által engedélyezett császár.Nem volt lefizetve, de sima szülés sokkal jobb volt.Ha orvosilag nem indokolt butaság kérni .
2014. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!