Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasonló okok miatt császározot...

Hasonló okok miatt császározott anyukáktól kérdezném akinek már több babája is van az első császár óta?

Figyelt kérdés

Fájásgyengeség, téraránytalanság, merconiumos magzatvíz, volt az ok ami miatt császározni kellett 4 éve, most újra babát várok, én kíváncsi vagyok, hogy akinek az első császárral született a második baba, hogy született?

Nagyobb lett mint az első?


2014. jan. 22. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Off: Mintha a szulesem irnad le :)

4 eves a Fiam 4310el es 58 centivel szuletett (meg egy hatalmas veromlennyel a fejen, ahogy torte a csontom az osszehuzodasoknal!) nalunk a koldokzsinor ketszer a testen egyszer a nyakan tekeredett meg pluszba :) semmikepp se tuudott volna megszuletni!

Most en is babat varok... Kivancsi vagyok en is hogy mekkora lesz :)

Szeretnem ha megint 4 korul lenne :)

2014. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JnéHN ***** válasza:
Nálunk a második baba lett emiatt császáros, az elsőnél fájásgyengeség volt, téraránytalanság és előreesett a köldökzsinór.
2014. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom csak simán fájásgyengeség miatt született bő 7 éve császárral (vagyis nekem fájni fájt, csak valószínű nem eléggé, mert nem tágultam...). A magzatvíz reggel 6-kor elkezdett folyni, este 7-ig kaptam oxitocint, amivel szűk 2 ujjig tágultam ki, így császár mellett dönött a doki. Ő 3550 g-mal született. 4,5 évvel később az öccsével szintén megpróbáltuk a normál szülést, vele hajnal 2-kor folyt el a magzatvíz, kaptam az oxitocint, 8 óra alatt eljutottam bő 2 ujjig, aztán úgy döntött a doki, hogy jobb lesz újból császár. A fiam 3400 g-mal született.
2014. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtatok, azt hiszem erről még konzultálok a dokimmal, mert nem szeretném ha gond lenne.
2014. jan. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!