Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második császárom lesz,...

Második császárom lesz, könnyebb vagy nehezebb felépülésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Az első császár után lassan épültem fel, vagyis lassabban, mint ahogy szerettem volna. Alig tudtam kiegyenesedni, monden mozdulat előtt meg kellett gondolnom, hogy is csináljam. Szeretném, ha a másodiknál hamarabb össze tudnám szedni magam. Kinek hogy sikerült?

2014. nov. 14. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második jobban fájt :-( Az elsőnél, az első két nap volt rossz, de a másodiknál egy hétig felkelni az ágyból kínhalál volt.

No, de reméljük Nálad nem így lesz, minden jót Nektek! :-)

2014. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első volt nagyon durva, a 2. sokkal jobban viseltem.
2014. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én mind a kettőt viszonylag jól viseltem. A 2. se volt rosszabb. Mikor eljött a felkelés ideje, segítség nélkül álltam fel az ágyról, már tudtam hogy kell. Utána is sokat talpon voltam, sétáltam, a vizites doki nézett is, hogy milyen hamar milyen "vígan" vagyok. Mondjuk én nem is vagyok az a nagyon ágyban fekvő típus, szerintem az sokat segít, ha nem hagyod el magad. Ha a lehetőségekhez képest aktív vagy, az segíti a felépülést.
2014. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 közül a 2.volt a legkönnyebb. A lényeg: mozogj sokat, ne hagyd el magad! Az utófájások viszont egyre fájdalmasabbak. A 3. szülés után szinte annyira fájt, mint a vajúdás. De neked még csak a második lesz! :)
2014. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia. Az első után 2 hónapig alig tudtam menni. A második már programozott volt, így kihagytam a vajúdás fáradalmait, így kipihentebb voltam. Nagyon féltem az első felállástól,de magam is meglepődtem milyen jól ment. Fájni fájt, de nem annyira mint az első. 6 nappal később varat szedésre már simán mentem, mint akinek semmi baja.

Én az okára volnék kíváncsi miért könyebb a második császár? Talán orvos vagy technika függő.

2014. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!