Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy eldönti a...

Létezik olyan, hogy eldönti a kismama, hogy mikor szül és tényleg akkor szül?

Figyelt kérdés

Elképzelhető annyira szugerálnia magát, hogy tényleg akkor szülessen a baba?

Csak azért kérdem, mert második babámmal vagyok terhes és nem tudom, hogy elsőre csak mákom volt, vagy meg tudom csinálni még egyszer azt, hogy megmondom neki, hogy mikor szülessen.

Elsővel elejétől kezdve mondtam neki, hogy kerek 38 hétre szülessen-az egy keddi nap volt, így azt is hozzátettem, hogy kedden:D Az időpontot is kikötöttem, mondtam, hogy kora reggel szülessen, meg azt is, hogy 3500g-os legyen és legalább 50cm-tehát teljesen átlagos méretű. Hát minden bejött, 40g-ot tévedett mindössze.:D

Mondtam neki, hogy legyen addigra kész:D

És most megint szeretnék egy bizonyos napon szülni, most kicsit konkrétabb okok miatt, és magyarázom is neki, hogy ő is jól járna, ha hallgatna rám:D Mikulás napján szeretnék szülni. (Mielőtt tudhattam volna, hogy terhes vagyok, megígértem lányomnak, hogy a Mikulás hoz neki egy kistesót, mert már nagyon szerettünk volna és már ő is nyaggatott minket ez ügyben)

Olyan kis bután hangozhat és tudom, hogy akármikor jön, szuper lesz, csak kíváncsi vagyok, hogy van e még rajtam kívűl ilyen "elvetemült", aki megmondta a babájának mikor szülessen és össze is jött.:D


2014. nov. 22. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hétfőre voltam behívva, indításra. Nem akartam indítást, mondogattam neki, hogy jöjjön anélkül, menni fog. Még aznap beindult. Nem hiszem, hogy emiatt, de azért örültem neki nagyon. :) Drukkolok, hogy másodszor is úgy alakuljon, ahogy szeretnéd! :)
2014. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

kérdező azzal azért légy óvatos, ne rendeld alá egyiket a másiknak, azzal, hogy "neki" szülöd.

de amúgy én is hiszek ebben, én szerettem volna ugyan kitolni a 40. hétig(én szülinapom :))de fertőzésem is volt, a testem sem bírta, a közérzetem is rossz volt, amikor minden összeomlott körülöttem(előtte még volt pár halvány próbálkozásom, hogy erőt vegyek magamon, még nagyobb bajok lettek)szóval amikor feladtam, beindult :(

2014. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38.hétre
2014. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, nehogy azt gondoljátok, hogy csak neki szülök, magunknak is:D
2014. nov. 22. 23:58
 5/19 A kérdező kommentje:
A szülinapom nekem is szóba jött meg a páromé is. Ha időn belül lennének az időpontok, akkor biztos, hogy arra a napra szeretnék szülni, de az enyém túl korai lett volna-most volt pár hete, páromé meg nagyon soká van, túlhordva se jöhetne akkor. De poén lett volna valamelyik nap szülni:D
2014. nov. 23. 00:01
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként, amit te írsz, kedves második, szerintem az is bizonyítéka annak, hogy van, lehetséges ilyesmi. A babád kitartott, de mikor te feladtad és már nem bírtad, akkor megszületett.
2014. nov. 23. 00:03
 7/19 anonim ***** válasza:

Anyukám a születésem előtti nap mondogatta nekem, hogy várjam meg a fizetést.. Másnap reggel kapott apukám fizetést, aznap estére megszulettem :)

Anyukám szerette volna, ha akkor születek, mint apukája (január 9) nos, ez nem jött össze, mert január 7. Viszont a családnak van egy ukrán (nem tudom milyen vallású) barátja, és náluk január 7. "karácsony" .. és a nevem pedig (nem tudatosan) de kötődik ahhoz a valláshoz. :D


Én március 28.-an szeretnék szülni, de annyira nem ragaszkodom hozzá, a lényeg, hogy egészséges legyen :).


Sok boldogságot a babához! :D

2014. nov. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6

igen én is így gondolom, pont ahogy írod!

és sajnálom, hogy én nem tudtam kitartani.

2014. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is mindig mondtam neki hogy melyik nap szülessen, de ő nem hallgatott rám! 😁
2014. nov. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Természetesen, attól, hogy szuggerálod, nem fog megszületni.

Van, akinél pont akkor jon, amikor tervezi, de ez csak veletlen.

A kislányom, aznap szuletett, amikor "akartam", devez nyilván véletlen egybeesés volt.

2014. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!