Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó mennyi idővel a...

A nyákdugó mennyi idővel a szülés előtt távozhat?

Figyelt kérdés
35. héten vagyok, és valami nyálkás akármicsodát láttam. Lehetséges,hogy a nyákdugó volt, vagy még korai?

2014. nov. 24. 06:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4 héttel előtte is kijöhet, de van hogy csak egy kicsi jön ki és a nagy része bent marad. Nekem kedden jött ki egy kevés, szerda reggel egy nagy, pénteken jött a baba. De ez csak az én példám, van akinek 4 héttel szülés előtt távozik, van akinek szüléskor stb. Ha távozik akkor azért fokozottan kell figyelni a fertőzésekre mert így már könnyebben feljutnak a bacik.
2014. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kedden jött ki egy Nagy darab. Hivatalosan hétfőre voltam kiírva. Tök ciki volt, mert aznap nézte a doki, h. nem szineződött-e még a magzatvíz. Persze szóltam neki. Másnap reggel még egy nagy darab és Napközben is kissebb darabok. A fertőzésveszély miatt én is csak zuhiztam. Péntek hajnalban folyt el a magzatvíz, így akkor szültem. Nem tudom, h. mi lehetett, én megkérdezném az orvost, vagy a védőnőt.
2014. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mekkora volt? Kisebb darabok korábban is kijöhetnek. Nagyobb darab sem feltétlenül jelzi a szülést, hiszen akár az egész is távozhat 1-2 héttel a szülés előtt is, és újratermelődik, de valóban a tisztálkodásra fokozottan kell ilyenkor figyelni, mert az is biztos időbe telik.

Inkább sanszos, hogy a nyákdugó egy pici darabjával találkoztál ilyen idős terhesen, persze bármi lehet, már nincs messze a vége neked sem.:)


38+4h kismama

2014. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Belőlem egy hónapig jövögetett kifelé a 36. héttől.
2014. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elég nagy darab volt, nyálkás, barnás pirosas. De nem vagyok benne biztos,hogy az volt. Ma voltam uh-n (mára kellett mennem) mondtam a dokinak, ő azt mondta,hogy lehetett akár az is, majd ha meglesz a véreredményem akkor vissza kell úgyis mennem és megnézik. (Nem ugyanaz a doki volt, mint akihez gondozásra járok) szerdán megyek hozzá.
2014. nov. 24. 11:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem kedden és szerdán reggel ment el két részletben, szerdán éjszaka ment utána a magzatvíz is, csütörtökön délben pedig a kezemben volt a kismanóm :)
2014. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Te hány hetes voltál?
2014. nov. 24. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:
36. hetesen kezdett távozni kisebb nagyobb darabokban véres-barnás zselészerű valami, 37+1-re született lányom.
2014. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés napján távozott.Bementem az utolsó ultrahang vizsgálatra,de mondtam,hogy nekem reggel eltávozott a dugó.

Megvizsgáltak,ultrahang már nem is volt.Hazamentem a ruháinkért és másnap hajnalban már meg is szültem a lányom.

2014. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem pénteken hajnali 3kor ment el egyszerre egy nagy mennyiségű barnás kocsonyás 'cucc' és 4től 10 perces fájásaim voltak.. Délután megszületett a kiafiam :)
2014. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!