Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki nem kórházban szül...

Ha valaki nem kórházban szül hanem máshol pl otthon akkor ő neki mit adnak meg születési helyként?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szuletesi helynek nem szoktak pontos cimet megjelolni. Neked a lakcimkartyadon szerepel? Csak varos van irva. A zarojelentesen ha kezeltek azert van cim mert a korhaz cime van. Ha meg otthon is szul egy anyuka gondolom azert mar annyi esze csak van h bemegy vizsgalatra szules utan es akkor a korhazi papirokra a korhaz cime van, de a szuletesi papiron csakis a varos szerepel ahol szuletett.
2014. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezen gondolkodtam én is a minap.

1.válaszoló, vonatkoztass el Bp-től.Mi van, ha én itt szülök Xy kisfaluban, mert olyan gyorsan jön a baba, hogy nem ér ide a mentő.Utána persze bevisznek a területileg illetékes városi kórházba, de akkor mit írnak be születési helyként?Az Xy kisfalut, ahol valóban világra jött, vagy a várost, ahol utána ellátnak minket?

2014. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
XY kisfalu lesz a születési hely. Egyik barátnőm így született, ahogy leírtad, "kibújt", mire odaért a mentő. Felénk szinte mindenkinek Debrecen a születési helye, neki viszont nem.:)
2014. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.😃
2014. nov. 26. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt irom en is. Nem Budapestre gondoltam. Ahol szuletik az a szuletesi helye. Mi mas lenne?
2014. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm xy kisfaluban szült meg, mire kiért a mentő, beszállították a legközelebbi (pont megyeszékhelyi) kórházba és a város nevét írták be neki, ahol a kórházi ellátást kapták. Arra hivatkoztak, hogy a mentő már úton volt értük, és oda is szállította volna, csak lassú volt, vagyis inkább a szülés zajlott le gyorsan :)
2014. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg azt, ahol a szülés befejeződik, tehát a méhlepény megszületik, én így tudom.
2014. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!